Xiaomi kamera

Víte, co se děje doma, když jste pryč? Kamery Xiaomi teď pořídíte jen za 749 Kč

V posledních letech se IP kamery staly běžnou součástí domácností. Nabízí totiž snadný a efektivní způsob, jak sledovat svůj domov, ať už jste jednoduše kdekoli. Navíc stojí pár stovek a potřebujete k nim jen dosah wifi. U Mobil Pohotovosti teď mají super akci na kamery Xiaomi, které pořídíte doslova za hubičku. 


Nepřehlédněte: Nové Realme 12 Pro+ je brutální designovka s pořádným foťákem. V prvních dnech navíc ušetříte


Kompletní ochrana domova za pár stovek

Ať už sháníte kameru do dětského pokoje, máte doma štěně, které potřebujete z práce zkontrolovat nebo chcete ochránit drahé sportovní vybavení uskladněné ve sklepě nebo třeba v zahradním domku, ve všech zmíněných případech jsou kamery Xiaomi ideálním řešením. 

Xiaomi C200
Zdroj: Xiaomi

V nabídce najdete zařízení jak pro domácí, tak i venkovní použití. Xiaomi kamery jsou vybavené nočním viděním, technologií pro rozpoznávání osob a zaberou 360° horizontální a 108° vertikální plochu.

Díky AI a hlubokému učení dokážou detekovat pohyb člověka a následně zasílat notifikace o pohybu na váš telefon. Jejich instalace a používání je navíc naprostá hračka. Jednoduše stačí kameru kamkoliv položit nebo třeba připevnit na stěnu, připojit k wifi a stáhnout aplikaci do telefonu. 

Kompletní nabídka kamer Xiaomi

Xiaomi kamera
Zdroj: Xiaomi
Total
0
Shares