VARTA Work Flex Stadium

VARTA Stadium Light: výkonné pracovní světlo

  • Nové pracovní světlo VARTA Stadium Light  míří na kutily a profesionály
  • Samozřejmostí je odolnost vůči prachu a vodě IP54 a tříletá záruka

Nová svítilna značky VARTA míří do rukou nejen kutilům, ale každému kdo ocení mobilní zdroj výkonného světla. Stadium Light je osazena LED COB prvkem, který poskytuje světelný tok 1 450 lumenů s dosahem až 45 metrů. Výkon je možné regulovat celkem ve třech stupních (200, 800 a 1 450 lm) s tím, že na nejnižší výkon je provozní doba až 15 hodin. Na maximální výkon vydrží svítit 2,5 hodiny a na střední (800 lm) až 4,5 hodiny.


Psali jsme: Varta Ultra Fast Charger+ nabízí rychlé nabíjení s displejem


VARTA Stadium Light zajistí dostatek světla nejen na chalupu

Velkou výhodou světla je integrovaná nabíjecí baterie Li-Ion s kapacitou 5 200 mAh (2× 2600 mAh). Stadium stačí připojit prostřednictvím microUSB kabelu k nabíječce telefonu, počítači, powerbance nebo USB zdroji a není tak potřeba nakupovat jednorázové baterie. O stavu interní baterie informuje dvoubarevná dioda (blikání modrá + červená). Světlo podporuje nabíjení v rozsahu 1 – 2,4 A a plné nabití je tak možné za méně jak 4 hodiny.

Praktickou stránku Stadium podporuje i řada možností využití. Integrace výklopného stojánku s „krokováním“ v 7 stupních zpřístupňuje různé pozicování světla, a to včetně zavěšení na háček nebo hřebík. Majitel jistě ocení také odolnost vůči prachu a vodě v rámci standardu IP54 a také odolnost vůči pádu až ze dvou metrů.

Cena

Samozřejmostí je pak tři roky trvající záruka a v balení nechybí metrový microUSB nabíjecí kabel. Cena svítilny Varta Stadium Light činí na českém trhu 1099 korun včetně DPH.

Total
1
Shares