Varta Fast Energy

Varta Fast Energy je powerbanka s mamutí kapacitou a velmi rychlým dobíjením

  • Novinka v podání powerbanky Varta Fast Energy 20000 nabízí vše potřebné pro rychlé nabíjení
  • Jejím základem je hliníkové tělo ukrývající baterii s kapacitou 20 000 mAh
  • Energii je přitom možné získat hned přes dva typy připojení

Funkce tabletů, mobilů ale také nejrůznější gadgetů přibývají, nicméně kapacita baterek už bohužel většinou nikoli. Dříve či později je potřeba sáhnout po zdroji energie a to může být mimo „zásuvku“ problém. Na řadu pak přichází powerbanky, které dle kapacity mohou telefonu nebo tabletu prodloužit podstatně „život“. Na výběr je z velkého spektra produktů, které zaujmou kapacitami a některé i funkcemi jako např. rychlé nabíjení.

Horká novinka v podání powerbanky Varta Fast Energy 20000 nabízí vše potřebné pro rychlé nabíjení. Základem powerbanky Varta Fast Energy jsou dva USB-A porty podporující dobíjecí standard Quick Charge 3.0. Další možností je pak obousměrný USB-C konektor, který v základu nabízí 5 V a 3A, ale také podporuje standard Power Delivery. O využití funkce Quick Charge nebo Power Delivery je uživatel informován změnou barvy první stavové LED z bílé na modrou. Obě funkce umožňují rychlejší dobití podporovaných zařízení.

Powerbanka si poradí nejen s telefony s Androidem, ale také např. iPhony a nabije je podstatně rychleji. Varta Fast Energy nabízí maximální nabíjecí výkon až 18 W a 15 W (sdíleně) v případě připojení více zařízení. Ty může majitel připojit hned tři a dobít tak energii pro mobily např. celé rodině. Novinka nabízí rovněž funkci pass-through. Je tak možné k nabíjené powerbance připojit další zařízení a dodat tak energii všem zařízením najednou.

Varta Fast Energy
Varta Fast Energy, ilustrační | foto: Varta

Pokud připojené zařízení nepodporuje Quick Charge ani Power Delivery, tak powerbanka nabídne na klasickém USB portu až 2,4 A resp. až 3 A na USB-C. Samotnou powerbanku je možné dobít jak s využitím USB-C (k dispozici s Power Derlivery), tak microUSB (max 2 A). Součástí balení je také USB-A na USB-C kabel.

Varta Fast Energy je dostání v kapacitách 20 000, 15 000 a 10 000 mAh za cenu od 799 Kč.

Total
0
Shares