Huawei AppGallery

V Huawei AppGallery jsou aplikace George a George Klíč od České spořitelny

  • Obchod AppGallery se dočkal další oblíbené bankovní aplikace
  • Uživatelé mohou stahovat George a George klíč od České spořitelny

Katalog aplikací a her Huawei AppGallery, který nahrazuje Obchod Google Play, eviduje další důležitou českou bankovní appku. Uživatelé do svých mobilů mohou nyní stahovat George a George klíč od České spořitelny.


Psali jsme: Huawei FreeBuds 4i RECENZE: levné peckovní špunty


„Česká spořitelna je bankou s největším počtem zákazníků v Česku, v jejichž řadách je také velký počet zákazníků používajících zařízení Huawei. Zpřístupnění mobilního bankovnictví těmto zákazníkům tedy bylo naprosto nezbytné,“ řeikl Lukáš Knotte, ředidel rozvoje HMS ekosystému v Huawei Consumer Business Group pro Česko.

George se všemi fukncemi

Aplikace George Česká spořitelna nabízí všechny funkce, které klienti pro správu svých účtů požadují, a jak Huawei dodává, vše za zachování těch nejvyšších bezpečnostních standardů.

V Huawei AppGallery kromě appek České spořitelny najdete také aplikace od Komerční banky, Reiffeisenbank, mBank, Banky Creditas a Hello Bank. Lukáš Knotte z HMS divize v Huawei ujišťuje, že další přírůstky budou následovat.

Huawei hledá náhradu za Google Pay

Co se týče plateb chytrým telefonem bez podpory služeb Google, Huawei nyní hledá alternativu, jak by svým zákazníkům mohl vyjít vstříc. V úvahu připadá, že využije model, který funguje v Rakousku, kde Huawei s partnerem Bluecode umožňuje platby smartphonem ve většině obchodů, byť pouze prostřednictvím QR kódů.

Total
2
Shares