Mi Watch Lite

V Česku jsou dostupné hodinky Xiaomi Mi Watch a Mi Watch Lite. Jaké jsou ceny?

  • Xiaomi uvádí na český trh nové chytré hodinky Mi Watch a Mi Watch Lite
  • Novinky jsou určeny pro všechny fitness nadšence, kteří chtějí podrobně sledovat svůj zdravotní stav a mít komplexní informace o své fyzické kondici

Mi Watch Lite

Díky vestavěnému GPS a funkcemi pro měření tlaku vzduchu jsou hodinky schopny sledovat a poskytovat informace o vašem tréninku. Funkce automatického nastavení jasu zajišťuje, že můžete vždy sledovat své vitální hodnoty bez ohledu na okolní světelné podmínky.

Volit můžete z 11 různých režimů pohybu a cvičení, včetně venkovního běhu, běžeckého pásu, venkovní a vnitřní cyklistiky, pěší turistiky, plavání v bazénu či kriketu. Mi Watch Lite jsou vybaveny 1,4palcovým barevným TFT displejem s rozlišením 320 × 320 px. Baterie o kapacitě 230 mAh vydrží až 9 dní s pouhými 2 hodinami nabíjení.

Mi Watch Lite
Mi Watch Lite | foto: Xiaomi

Hodinky navíc monitorují vaše zdraví a každodenní aktivity. Díky zabudovanému PPG snímači dokáží přesně měřit srdeční tep 24 hodin denně a upozorní vás, jakmile hodnoty přesáhnou normu. Hodinky jsou také vybaveny funkcí spánek, která kontroluje vaše spánkové fáze a informuje vás o tom, jak kvalitně spíte. Mezi další funkce patří notifikace s kompatibilními emotikony, počasí, hodiny, budík nebo baterka.

Mi Watch Lite se nabízejí v 5 barevných provedení: Pink, Ivory, Black, Navy Blue a Olive. Cena ječ stanovena na 1 590 Kč.

Mi Watch

Mi Watch padnou do oka zkušeným nadšencům i nováčkům chytrého cvičení. Na čelní straně mají 1,39palcový AMOLED displej s rozlišením 454 × 454 pixelů. Zvolit si můžete až ze 100 dostupných ciferníků. A oporu budete mít i v baterii, kterou můžete nabíjet v magnetickém doku klidně jen dvakrát měsíčně, protože vydrží na jedno nabití až 16 dní.

Mi Watch
Mi Watch | foto: Xiaomi

Mi Watch nabízí nepřetržité monitorování základních funkcí zdraví. Stylu cvičení se navíc přizpůsobí díky 117 sportovním režimům. Hodinky voděodolné až do hloubky 50 metrů, lze je tak nosit i při dešti nebo sprchování. Po celou dobu nošení navíc díky PPG senzoru sledují srdeční frekvenci a hladinu kyslíku v krvi. Společně s měřením tlaku vzduchu i přesné GPS poskytnou komplexní údaje o vašem tréninku.

Hodinky ukrývají i bohatou sadu funkcí. Uživatelé mohou např. zapnout režim závěrky fotoaparátu a snadno pořizovat fotografie přímo z jejich zápěstí, přijímat zprávy a upozornění pomocí zabudovaných zábavných emoji a využívat řadu pokročilých funkcí pro dobrodružství venku: vestavěný geomagnetický kompas či barometr.

Xiaomi Mi Watch mají doporučenou cenu 3 190 Kč.

Total
4
Shares