Už žádné předražené potraviny. Aplikace Kupi.cz skenem z čárového kódu ukáže vývoj ceny, složení a aktuální akce v obchodech

Populární aplikace Kupi.cz aktualizovala na novou verzi, která přináší dvě zásadní funkce. Od nynějška si uživatelé, kteří se setkají s produktem, který je zaujme nebo jim zachutná, mohou po naskenování čárového kódu produktu telefonem během pár vteřin zjistit, zda je aktuálně v akci a kde ho nejvýhodněji nakoupí. Získají také podrobné informace o složení, dozvědí se, zda je vhodný pro celiaky nebo diabetiky, a za kolik se běžně prodává.

Kontrola vývoje ceny

Přes sken čárového kódu vybraného produktu, ať už doma nebo v obchodě, se mohou uživatelé aplikace Kupi.cz nově podívat na právě probíhající slevy na konkrétní zboží nebo si zkontrolovat vývoj jeho ceny v nedávném období.

Uživatelé uvidí i podrobné složení produktů

Aplikace nyní také po naskenování kódu umožňuje podívat se na složení produktů. „Zákazníci dostanou informaci, zda je produkt vhodný pro zdravé stravování. Vychytávku ocení ale hlavně ti, kteří mají nějaké omezení při příjmu potravy nebo striktní dietu, a musí si tak bedlivě hlídat složení svého jídla,“ uvádí Petr Miklík, analytik retailových cen Kupi.cz.

Podle něj je tato vychytávka dobrou pomůckou i pro všechny, kdo si pečlivě hlídají jídelníček. Ocení ji i ti, kdo rádi nakupují své oblíbené značky a trvanlivější produkty, které konzumují v průběhu celého roku a ve větším množství.

Nahrání věrnostních karet

Aplikace v nové verzi umožňuje i vytváření nákupních seznamů. Uživatelé v ní mohou využívat také praktickou možnost nahrání věrnostních karet. Ty jsou v aplikaci přehledně řazeny podle oblíbenosti, takže je není nutné mít fyzicky u sebe.

Pro Android, iOS a Huawei

Zmíněná novinka v mobilní aplikaci Kupi.cz je dostupná pro operační systémy Android i iOS a zařízení Huawei v rámci Huawei AppGallery zdarma.

zdroj: Kupi

Total
1
Shares