Snapdragon 888

Už víme, kdy Xiaomi představí špičkový model Mi 11. Má mít nejvýkonnější procesor

  • Prvních telefonů se Snapdragonem 888 se dočkáme velmi brzy
  • S novým čipem v prosinci dorazí špičkové Xiaomi Mi 11 a Mi 11 Pro

Nová vlajka od Xioami nakonec ještě stihne letošní premiéru. Dlouho se spekulovalo o tom, že výrobce svůj top model Mi 11 představí už během tohoto měsíce, což se právě teď potvrdilo. Takže kalendáře do ruky a poznamenejte si v něm datum 29.12. Pozoruhodné přitom je, že v tento den nemá mít telefon jen světovou premiéru, ale má se rovnou začít i prodávat, a to minimálně na domácím čínském trhu.

Co bude mít v rukávu?

Z různých drbů a spekulací víme to, že srdcem telefonů Xiaomi Mi 11 a Mi 11 Pro bude procesor Snapdragon 888, což je zatím nejvýkonnější čip od výrobce Qualcomm. Displej by měl být jemnosti QHD a podporovat 120Hz obnovovací frekvenci, na zadní straně Mi 11 se pak má nacházet primární fotoaparát s 50Mpx rozlišením a také sekundární 12Mpx teleobjektiv. Xiaomi Mi 11 Pro pak zaujme naležato umístěným fotomodulem, v němž najdeme tři kruhové a jednu čtvercovou čočku.

Xiaomi Mi 11
Xiaomi Mi 11, koncept Ben Geskin

Neskutečně rychlé dobíjení

Základní model Mi 11 by měl dostat akumulátor článku 4 780 mAh, kdežto vybavenější Mi 11 Pro duální 4 970mAh baterii. Díky rozdělení baterie do dvou částí bude možné docílit ultrarychlého dobíjení. Některé zdroje hovoří o adaptéru s výkonem až 100 W.

Total
0
Shares