Už i v Česku a na Slovensku! Viber přichází se skupinovými videohovory až pro 20 osob

Nová funkce aplikace Viber, skupinové videohovory, jsou nyní funkční pro všechny uživatele, a tedy i pro ty v České republice a na Slovensku. Nová funkce umožní uživatelům být v kontaktu vždy, kdy je to potřeba. Nezáleží na tom, jestli jde o online pracovní schůzku, rodinný hovor o nebo o rychlý pokec s přáteli.

Dodržování sociálního odstupu a přijetí nových norem chování s sebou přináší potřebu nových možností pro setkávání ve skupinách. Ať jde o kolegy v práci, studenty ze stejné třídy nebo třeba lekci jógy, všechny skupiny potřebují platformu, kde se mohou setkávat. Viber skupinové videohovory to snadno umožní online přímo v aplikaci a jsou užitečné pro všechny situace, kdy nejste například v práci nebo ve škole.

Videohovory jsou velmi snadné, stačí:

  • Kliknout na nové tlačítko “kamery” v horní části obrazovky a nebo jednoduše přidat další účastníky k probíhajícímu videohovoru.
  • Užijte si čas s přáteli rodinou nebo kolegy.

Skupinové videohovory umožňují zobrazovat videa všem účastníkům. Je také možné připnout si k obrazovce vlastní video nebo video vybraného účastníka v průběhu videohovoru. Účastníci se mohou sami ztišit nebo si vypnout video v průběhu konverzace. Stejně tak vidí, jestli jsou ostatní účastníci ztišeni nebo mají vypnutou kameru.

Jak zahájit skupinový videohovor

zdroj: Viber

Total
0
Shares