iPhone 14

Uniklo datum vydání iPhonu 14. Kdy si pro něj budete moci skočit do obchodu?

  • Známe datum představení i zahájení prodeje iPhonu 14
  • Letošní generace jablečného mobilu bude zahrnovat čtyři verze

Všichni příznivce společnosti Apple očekávají zahájení prodeje nových chytrých telefonů iPhone a nyní již ze spolehlivého zdroje víme, že uvedení nové řady cupertinská firma naplánovala na září. Do konce roku plánuje poslat do obchodů velké množství nových smartphonů. Zdroje obeznámené ze situací tvrdí, že si u partnerů nechala vyrobit 90 milionů kusů iPhonů 14.


Nepřehlédněte: Nejlepší elektrokoloběžka od Xiaomi vydrží ještě déle. Kdy se jí dočkáme v Česku?


Uniklo datum vydání iPhonu 14

Whistlebloweři shodně uvádí, že Apple představí nejnovější generaci iPhonů ve středu 7. září, zatímco prodej telefonů bude oficiálně zahájen v pátek 16. září. Půjde opět o konferenci pořádanou formou videoprezentace.

Stejně jako loni bude do sídla firmy Apple v kalifornském Cupertinu přizván jen omezený počet novinářů a influencerů, kteří budou moci nové produkty představit svým čtenářům a divákům.

Dočkáme se i verze iPhone 14 mini?

Nejnovější generace iPhonů bude zahrnovat čtyři telefony dvou velikostí s úhlopříčkou displeje 6,1 a 6,7 palce. Půjde o modely iPhone 14, iPhone 14 Max, iPhone 14 Pro a iPhone 14 Pro Max. Někteří tipéři hovoří o tom, že dorazí také malý iPhone 14 mini, ale v případě tohoto modelu berte informaci o jeho vydání raději s velkou rezervou.

Hned v říjnu se navíc dočkáme další konference amerického Applu. Analytici se domnívají, že společnost na samostatné akci uvede na trh nové počítače Mac a tablety iPad.

Zdroj náhledové fotografie: FONETECH.CZ, zdroj: Apple Insider

Total
0
Shares