Únik sluchátek Huawei FreeBuds Pro před uvedením: parametry, cena a fotografie

  • Huawei uvede nová bezdrátová sluchátka
  • Mají tvar písmene „P“
  • FreeBuds Pro dorazí se špuntovým designem

Nová bezdrátová sluchátka FreeBuds Pro mají mít premiéru až zítra na vývojářské konferenci Huawei Developer Conference (HDC) 2020. Ale protože tipéři nikdy nespí, můžeme se na ně podívat s předstihem.

Podle dřívějších spekulací Huawei FreeBuds Pro nabídnou technologii Active Noise Cancellation (ANC), která zajistí lepší zvukový zážitek, protože odfiltruje nechtěné okolní ruchy. Připomeňme, že funkce ANC ve sluchátkách Huawei debutovala v modelu FreeBuds 3 a později ve FreeBuds 3i.

Mají jiný design

FreeBuds Pro dorazí se špuntovým designem a s gumovými koncovkami do uší, podobně jako FreeBuds 3i. Vnější design sluchátek se však ve srovnání s předchůdci změní, protože vypadají podobně jako písmeno „P“.

FreeBuds Pro | foto: Huawei

Slušná výdrž a tři mikrofony

Nový model bude poháněn čipovou sadou HiSilicon Kirin A1, kterou najdeme ve většině nositelných zařízení od Huawei a Honoru. Dohromady nabídnou sluchátka tři mikrofony. Slušnou výdrž na jedno nabití zajistí 525mAh baterie a konektivitu zprostředkuje moderní Bluetooth 5.2.

Huawei FreeBuds Pro se začnou prodávat ve třech barvách – stříbrné, černé a bílé. Cena sluchátek má být stanovena na 150 eur, tedy zhruba na 4 tisíce korun. Na trhu se novinka objeví v říjnu.

Total
15
Shares