TP-Link Archer AX11000 je nadupaný herní router s podporou Wi-Fi 6

  • Wi-Fi 6 (802.11ax) 
  • Technologie OFDMA 
  • Zvýšené pokrytí Wi-Fi 
  • Herní funkce

Společnost TP-Link představuje třípásmový gigabitový router Archer AX11000, jenž podporuje nejnovější standard Wi-Fi 6 (802.11ax) a navíc disponuje samostatným frekvenčním pásmem pro on-line hry.

Extra rychlý bezdrát pro extrémní hráče

TP-Link Archer AX11000 se od ostatních řešení výrobce i konkurence odlišuje nejen designem, ale i třípásmovým provedením s odděleným frekvenčním pásmem 5 GHz pro hraní, a to s rychlostí 4 804 Mb/s. 5,0GHz pásmo pro ostatní aktivity nabízí další shodnou rychlost, běžné kancelářské činnosti pak zvládne obstarat pásmo 2,4 GHz s rychlostí do 1 148 Mb/s.

Hráči jistě ocení také speciální funkce, které pro ně router nabízí, včetně funkce Herní akcelerátor, která zvládne detekovat a optimalizovat herní streamy pro bezchybný zážitek ze hry, či řešení Herní ochránce, které ochrání vaše účty a dokumenty prostřednictvím bezpečnostního systému HomeCare od Trend Micro. Ve zvláštním uživatelském rozhraní si potom můžete jednoduše zkontrolovat komplexní herní statistiky včetně odezvy (latence) v reálném čase, doby trvání hry či přiřazení síťových zdrojů.

Archer AX11000 | foto: TP-Link

Osm výkonných antén

Rozšířené možnosti konektivity pro různé scénáře použití zahrnují například 2,5Gb/s WAN port, hned osm gigabitových portů typu LAN nebo dvojici konektorů USB 3.0 typu A i typu C. Spolehlivější bezdrátové pokrytí zajišťuje osm vysoce výkonných externích antén v netradičním designu. Případnou odezvu pomáhají redukovat integrovaný čtyřjádrový procesor taktovaný na 1,8 GHz ve spolupráci s trojicí koprocesorů. Vysokou efektivitu připojení pak zajišťuje také modulace OFDMA.

Snadné nastavení bez kabelů

Řádově v minutách si zvládnete přizpůsobit celou síť i její vlastnosti prostřednictvím mobilní aplikace Tether v češtině, nainstalované na smartphonu propojeném s routerem pomocí technologie Bluetooth.

Cena

Doporučená cena routeru TP-Link Archer AX11000 je stanovena na 13 789 Kč. V něktrých obchodech ho ale seženete už od 11 590 Kč.

zdroj: TP-Link

Total
31
Shares