HONOR Magic 6 Pro

Tohle je nejlepší fotomobil současnosti. Češi ho koupí za nejnižší cenu vůbec

Smartphone s nejlepším displejem, baterií a nyní fotoaparátem současnosti. To je nový HONOR Magic6 Pro, který tento týden ovládl žebříček nejlepších fotomobilů po dlouhém testování uznávaným serverem DxOMark. Novinka od HONOR se ta stává jedním z absolutně nejlepších smartphonů na trhu, který navíc nevyjde nijak draho – ještě stále si totiž můžete jeho cenu srazit o slušných 7 tisíc.


Nepřehlédněte: Vědci nalezli dva z nejstarších stavebních kamenů Mléčné dráhy. Jsou staré 12 miliard let


Nejlepší fotomobil současnosti

Už krátce po premiéře byl Magic6 Pro oceněn za nejlepší displej, nejlepší selfie kameru, nejlepší baterii a také za kvalitní audio. Nicméně tento týden, po dlouhodobějším testování, byl zveřejněn ze všech testů ten nejočekávanější – kvalita fotoaparátu.

Výsledek dopadl nad očekávání a Magic6 Pro se stal vítězem nezávislého testu, přičemž předběhl i nejlepší vlajkovky od Applu, Samsungu a dosavadního krále od Huawei.

Nejvyšší ohodnocení si HONOR Magic6 Pro vysloužil hlavně za působivé portrétní fotografie a za špičkový zoom, který obstarává opticky stabilizovaný 180Mpx teleobjektiv s až 100násobným přiblížením.

Ten nadále doplňuje 50Mpx hlavní fotoaparát s variabilní clonou, laserovým ostřením a optickou stabilizací, kterému dělá společníka ještě 50Mpx ultraširokoúhlá kamera. Vpředu pak najdeme 50Mpx selfie kameru s autofokusem a schopností nahrávat 4K videa – i ta byla oceněna jako v současnosti nejlepší.

Nejlepší displej na trhu

HONOR Magic6 Pro je ovšem špičkový po všech stránkách. Excelentní má také displej – 120Hz AMOLED s bezkonkurenčním jasem až 5 000 nitů, což je hodnota, kterou žádný jiný smartphone dneška neumí nabídnout.

Samozřejmostí je pak momentálně nejlepší čipset Snapdragon 8 Gen 3 doplněný o 12GB RAM a nejrychlejší 512GB úložiště. A revoluční je také křemíkovo-uhlíková baterie s kapacitou 5 600 mAh zajišťující 3denní výdrž, která se za pouhou půlhodinu nabije na 80 %.

HONOR Magic 6 Pro
Zdroj: MP.CZ

Jedna z nejlevnějších vlajkovek

Už jen do konce měsíce koupíte HONOR Magic6 Pro za výrazně nižší cenu 23 990 Kč (běžně 30 990 Kč). Celých 7 tisíc ušetříte po zadání slevového kódu „HONORMAGIC6“ v košíku a využití dvoutisícového bonusu k výkupu, který ovšem získáte jedině u Mobil Pohotovosti, kde na vás navíc čeká ještě prodloužená 3letá záruka v hodnotě několika tisíc zcela zdarma.

Total
0
Shares