Xiaomi Band 7

Tento chytrý náramek Xiaomi bude prodejním hitem, sází na lepší displej

  • Xiaomi uvádí na trh povedený chytrý náramek
  • Jedná se o Smart Band 7, který se chce líbit

Xiaomi uvádí na český trh fitness náramek Smart Band 7, který oproti svému předchůdci disponuje větším displejem, větším množstvím sportovních režimů, lepší výdrží baterie a vyšší voděodolností.


Nepřehlédněte: Chytré telefony Čechů terorizuje bankovní malware. Jde po bankovních účtech


Nový chytrý náramek od Xiaomi bude hit

Chytrý náramek Xiaomi Smart Band 7 je určen pro všechny milovníky zdraví a fitness. Pyšní se 1,62palcovým AMOLED displejem s vysokým rozlišením a až o 25 % větší zobrazovací plochou ve srovnání s předchozí generací Smart Band 6. Díky tomu poskytuje více prostoru pro zobrazení informací a nabízí uživatelům lepší přehlednost a efektivitu.

S více než 110 sportovními režimy mají uživatelé možnost nastavit si individuální fitness cíle, které odpovídají jejich životnímu stylu, a dosáhnout tak co nejlepšího zdraví a pohody. Za pomoci třech dalších režimů (Tréninková zátěž, Doba regenerace a Tréninkový efekt) mohou uživatelé vyhodnocovat a upravovat svůj tréninkový plán a intenzitu pro dosažení maximálního výkonu.

Xiaomi Band 7
Zdroj: Xiaomi

Větš displej a profi analýza VO₂ max

Nový Xiaomi Smart Band 7 je vybaven zcela novou profesionální tréninkovou analýzou VO₂ max, která měří maximální množství kyslíku, které mohou uživatelé během cvičení využít. Náramek také umožňuje sledování spánku, monitorování SpO₂ a srdečního tepu.

Xiaomi Smart Band 7 nabízí více než 100 druhů ciferníků a také se dodává s několika barevnými variantami řemínků. Výrobce baterii navrhl tak, aby vydržela až 14 dní v pohotovostním režimu. Navíc je náramek díky voděodolnosti 5ATM připraven dělat vám společnost nejen za slunečného počasí, ale i za deště.

V České republice je možné fitness náramek Xiaomi Smart Band 7 zakoupit za 1 290 Kč.

Zdroj náhledové fotografie: Xiaomi oficiální tisková zpráva

Total
0
Shares