Brýle NXT Wear G

TCL NXT Wear G je televize schovaná do brýlí. Stojí necelých 15 tisíc

  • Výjimečné chytré brýle NXT Wear G už se prodávají v Česku
  • Malé Micro OLED displeje vyrobila společnost Sony
  • Doporučená cena je stanovena na 14 999 korun

Značka TCL uvedla na český trh brýle NXT Wear G, a to jako v první zemi v Evropě vůbec. Ty poslouží jako příslušenství k mobilu, tabletu nebo notebooku a v podstatě nahradí televizi či jiný displej.


Nepřehlédněte: TCL 20 Pro 5G oficiálně: Snapdragon 750G a prvotřídní displej


Vykouzlí virtuální obraz s úhlopříčkou 140 palců

TCL NXT Wear G jsou brýle s nositelným displejem, které představují přenosné domácí kino, obrazovku pro hráče nebo displej zajišťující více soukromí při práci i zábavě. Kombinují sofistikovaný skládací bezrámečkový design a zásluhou nízké hmotnosti 130 gramů by se měly pohodlně nosit.

Brýle v sobě integrují malé reproduktory pro základní ozvučení, ale TCL doporučuje jejich použití spíše v kombinaci s bezdrátovými sluchátky.

Stačí je jen připojit

Co se designu týče, vyznačují se reflexním tmavě černým povrchem. V zorném poli pak mají v čočkách malé Full HD Micro OLED displeje, které však při nasazení na nos uživatele vykouzlí před jeho očima obraz s „virtuální“ úhlopříčkou 140 palců.

NXT Wear G nemají vlastní baterii, stačí je jen připojit přes USB-C kabel k notebooku tabletu nebo chytrému telefonu. Zajímavostí je, že výrobce při návrhu myslel i na lidi, kteří nosí tradiční dioptrické brýle – do vložených rámečků lze snadno vložit běžná dioptrická skla.

Oficiální česká cena NXT Wear G

Chytré brýle TCL NXT Wear G jsou plně kompatibilní s více než 100 smartphony. V Česku se prodávají za 14 999 Kč s DPH.

Total
0
Shares