Takhle vypadá limitovaná edice hodinek Honor MagicWatch 2. Jak se vám líbí?

  • Do redakce nám dorazila limitovaná edice Honor MagicWatch 2
  • Hodinky nesou pojmenování „Vesmír času“
  • Pásek doplňuje stylový ciferník

Společnost Honor dlouhodobě podporuje odvážné projekty a mladé nadějné talenty. Nepřekvapí tak, že nedávno navázala oficiální spolupráci se mladou českou designérkou. Ta navrhla unikátní limitovanou edici hodinek MagicWatch 2.

„Honor neodmyslitelně patří k mladé generaci. V Honoru velice rádi podporujeme odvážné projekty,“ uvedla Marie Pleskotová, marketingová manažerka Honoru pro Česko a Slovenko.

Vítězný návrh v soutěži, která nedávno proběhla, připravila nakonec Barbora „Babu“ Sedláčková. Barbora studovala na umělecké škole obor oděvní design a nyní spolupracuje jako výtvarnice na mnoha projektech. Letos chystá svou první vernisáž. Inspirací je jí vesmír, příroda, ale i ženy a obecně lidské tváře. Maluje především na plátno akrylem, občas ale sáhne také po fixe a tužce a tvoří i menší ilustrace.

Inspirací pro její motiv byla indická mytologie, konkrétně příběh o bohyni Kalí představující vládkyni všeho času a prostoru, tak i vesmír samotný. „Spojením těchto dvou článků jsem vytvořila dílo, které představuje barvitost času a jeho podstaty ve vesmíru,“ vysvětluje Barbora. Proto netřeba zdůrazňovat, že omezenou edici si Honor schovává pro zvláštní příležitosti a v běžném prodeji se s ní nesetkáte.

Hodinky od Honoru jako dokonalý parťák

Speciální provedení MagicWatch 2 se stejně jako klasické verze zaměřuje hlavně na lidi se zdravým životním stylem. K dispozici je ve dvou verzích – 46 a 42 mm. Displej má velikost 1,4 palců a 1,2 palců. V obou případech se jedná o AMOLED panel s jemností 326 pixelů na palec (ppi), u většího modelu je rozlišení 454 × 454 pixelů, u menšího 390 × 390 px. V kovovém tělě napěchovaném senzory najdeme i mozek, tedy čipset Kirin A1, spárovaný se 4 GB RAM a vlastní systém LiteOS.

Dobré je, že prostřednictvím Bluetooth umí hodinky uskutečňovat a přijímat hovor prostřednictvím sluchátek nebo vestavěného reproduktoru a mikrofonu. Na displeji se také po propojení s telefonem zobrazí upozornění z SMS zpráv, e-mailů nebo kalendáře, a samozřejmě i notifikace ze sociálních sítí.

Honor MagicWatch 2 jsou v České republice k dostání za 4 999 Kč.

Total
0
Shares