Motorola Edge 40 Pro

Takhle má vypadat vlajkovka! Nová Motorola Edge 40 Pro je nabušená, ale cenovku má překvapivě nízko

  • Tohle je jasný trhák v oblasti smartphonů
  • Motorola Edge 40 Pro má královskou výbavu

Nejrychlejší procesor, nejrychlejší nabíjení i nejrychlejší displej. Motorole se v poslední době daří produkovat vskutku zajímavé telefony a nová vlajkovka Edge 40 Pro je toho ukázkovým příkladem.

Nejenom, že se jedná o nejrychlejší telefon od Motoroly, ale také o silného konkurenta s překvapivě nízko posazenou cenovkou. Ode dnešního dne je v prodeji i v Česku a u Mobil Pohotovosti ho koupíte ještě o další dva tisíce výhodněji.


Nepřehlédněte: Nejlepší chytré hodinky Huawei Watch Ultimate jsou tu. Pouze zde je získáte nejvýhodněji


Perfektní Motorola v akci

Motorola Edge 40 Pro je po všech stránkách skvěle vybavený telefon, ovšem tím nejzajímavějším prvkem na něm je jednoznačně displej.

Jde totiž o 6,65palcový pOLED panel s úctyhodnou obnovovací frekvencí 165Hz, podporou Dolby Vision a především se skutečně tenkými, takřka až nulovými, rámečky.

MOTOROLA EDGE 40 PRO
Zdroj: Motorola

Tříletá záruka zdarma

Na zádech telefonu se pak vyjímá 2 x 50Mpx fotoaparát doplněný o 12Mpx snímač pro portréty. Uvnitř tiká vlajkový procesor Snapdragon 8 Gen 2, kterému sekunduje 12 GB RAM.

A opomenout nesmíme ani ultrarychlé 120W nabíjení, zvýšenou voděodolnost IP68 či štědré 256GB úložiště pro data.

Motorolu Edge 40 Pro můžete pořídit buďto v černé nebo modré variantě. Cena je vzhledem ke špičkové výbavě posazena překvapivě nízko a ještě levněji ji koupíte u Mobil Pohotovosti.

Jedině tam totiž získáte dvoutisícový bonus, takže vás Edge 40 Pro vyjde jen na 19 599 Kč (běžně 21 590 Kč). A kromě toho na vás čeká ještě tříletá záruka zdarma.

Total
0
Shares