Samsung Galaxy Z Fold4

Tak to je nářez! Skládačka Galaxy Z Fold 2 je k mání v luxusní edici Aston Martin

  • Samsung se nechal nedávno slyšet, že Galaxy Z Fold 2 je prodejní hit
  • Skládačka oproti loňsku nabízí pár vylepšení, avšak podpora S Pen stále chybí
  • Aktuálně je k mání i speciální verze z produkce Aston Martin, ale jen v Číně

Momentálně historicky třetí skládací hybrid z produkce Samsungu se navzdory vysoké ceně těší ohromné popularitě. Jistě, už s ohledem nejen na cenovku (54 990 korun rozhodně není pro každého), ale i stále zpochybňované zpracování (větší důraz na údržbu, křehkost a menší odolnost) nejde o mainstream. Ale i tak si v jihokorejském podniku mnou spokojeně ruce. Nemáme k dispozici přesná čísla, ale Samsung tvrdí, že letos je o novinku zájem opravdu enormní.

Galaxy Z Fold 2 nám dospěl

Galaxy Z Fold 2 v přímém srovnání s loňským předchůdcem působí přinejmenším hodnotněji; je dotaženější a dospělejší. Souhlasíme s tím, že se ještě stále bavíme o zařízení, jehož technologie je pořád tak trochu v plenkách, na druhou stranu Korejec letos dokazuje, že si dal na produktu opravdu záležet a znovu posouvá vlastní mantinely.

Galaxy Z Fold 2 v edici Aston Martin
Galaxy Z Fold 2 v edici Aston Martin | foto: Ice universe

Pokud se totiž v rychlosti mrkneme na výbavu, tak i na té se rozhodně nešetřilo. Jak víte, tento hybrid staví na dvou displejích: na větším, který má v rozloženém stavu 7,6 palce a menším s 6,23palcovou úhlopříčkou. Ani nedávno představený ultrarychlý procesor Qualcomm Snapdragon 865+ není rozhodně k zahození stejně jako 12 GB RAM nebo i vcelku povedený fotoaparát.

Nově v luxusním provedení Aston Martin

Na web se aktuálně dostala poměrně zajímavá informace. Samsung spojil síly s osvědčenou automobilovou značkou Aston Martin a spolu vydávají luxusní edici Galaxy Z Fold 2 Aston Martin. Ptáte se v čem se oproti klasické variantě liší? V nenápadně šedé krabičce se signifikantním logem na majitele čeká telefon, hodinky Galaxy Watch 3, kšiltovka, košile, krásný oranžový kožený kryt a bonusová karta od zmíněné automobilky. Že to není bůhvíco?

Naprosto tomu rozumíme, ale tady je potřeba se na to dívat to správnou optikou. Tato edice je pro fanoušky obou značek, kteří vyžadují něco navíc. Běžný smrtelník něco takového buď ignoruje, anebo si vystačí jen s klasickým Foldem, tedy za předpokladu, že nemá hluboko do kapsy.

Kdy?

Prý už brzy, bohužel jen v čínské síti populárního online storu Tmall.

Cena?

Zatím neznámá, ale s ohledem na tento holport bude cenovka určitě “pěkně mastná”.

 

 

Total
0
Shares