Samsung Galaxy S22 Ultra

Tak to je nářez. Samsung prý vyšle nové One UI 3.0 na téměř stovku zařízení

  • One UI 3.0 beta je u vybraných telefonů už pár týdnů v oběhu
  • Přináší intuitivnější prostředí, lepší interakci i gesta
  • Finální verze by se měla dostat až na 90 telefonů včetně tabletů

Samsung už minimálně dva roky dokazuje, že z hlediska podpory svých zařízení patří ke špičce a původní sliby rozhodně nebyly jen výkřiky do prázdna. Navíc letos zařadil další rychlostní stupeň. Začíná se šuškat, že zbrusu nové One UI 3.0 postavené na Androidu 11 dorazí na 90 telefonů včetně tabletů. S touto zprávou přispěchal na Twitteru uživatel @TheGalox, který tvrdí, že tuto informaci má z důvěryhodného zdroje.


Psali jsme: One UI 3.0 na telefony Galaxy S20 se blíží. Veřejná beta je venku!


One UI 3.0? Již brzy!

Poté, co jsme vás této souvislosti nedávno informovali, že telefony S20, S20+ a S20 Ultra už dostávají poslední verzi uživatelského prostředí One UI 2.5, nyní přichází z Jižní Koreje avízo, že zbrusu nové One UI 3.0, postavené na aktuálním Androidu 11, je téměř hotové.

One UI 2.5 | foto: Samsung

První na přetřes stoprocentně přijdou aktuální vlajky sérií Galaxy S20 a Note 20 (spekuluje se o období Vánoc). Dále by měly následovat loňské topmodely plus další z řad střední třídy. S ohledem na příkladnou podporu jihokorejské společnosti se dá očekávat, že celkový počet zařízení bude ve srovnání s loňskem určitě větší, ale devadesát telefonů spolu s tablety je přímo brutální číslo.

Rozhodně nechceme autorovi tohoto Tweetu kazit radost, ale jak správně tušíte i vy, realita bude zřejmě jiná. Navíc má v seznamu i smartphony nižší střední třídy, které nebývají z hlediska updatů prioritou.

Vy, naši čtenáři, se každopádně můžete naprosto spolehnout na to, že jakmile se někde něco “šustne” a bude k dispozici oficiální seznam aktualizací na nejnovější One UI 3.0, budete to vědět jako první.

Total
0
Shares