Xiaomi 14 Ultra

Tady pořídíte Xiaomi 14 a 14 Ultra absolutně nejvýhodněji. Ale jen do konce března!

Uvažujete-li nad pořízením nejlepšího Xiaomi roku, konkrétně Xiaomi 14 nebo Xiaomi 14 Ultra, doporučujeme s nákupem příliš neotálet. Veškeré výhody včasného nákupu už za pár dní končí. Speciálně u Mobil Pohotovosti ušetříte až 2 500 Kč, dostanete dárky za víc než 7 tisíc a prodlouženou 3letou záruku zcela zdarma. Ale pozor, akce končí už 31. března.


Nepřehlédněte: Ceny Samsungů klesly na minimum. Galaxy S23 i Galaxy A54 jsou v brutální slevě


Xiaomi kraluje Leica

Letošní Xiaomi se povedlo po všech stránkách. Vpředu mu dominuje velký 6,73” AMOLED displej krytý superodolným sklem, uvnitř tiká aktuálně nejlepší čipset – Snapdragon třetí generace. Spolehnout se můžeme také na velkou 5000mAh baterku s 90W rychlým nabíjením nebo na krytí IP68. 

Xiaomi 14 Ultra
Zdroj: MP.CZ

Hlavním tahákem je však čtveřice 50Mpx foťáků Leica, které fotí opravdu náramně. Ostatně posuďte sami, níže najdete malou ochutnávku připravovaného seriálu s tipy, jak nejlépe fotit s vlajkovými smartphony. Konkrétně tyto fotografie byly pořízeny na Xiaomi 14.

Ceny Xiaomi 14 po odečtení bonusů:

Xiaomi 14 Ultra
Tančící dům zachycený na Xiaomi 14 v dlouhé expozici

Pořádná porce výhod 

Pokud stihnete pořídit nové Xiaomi do 31. března, čeká na vás pořádná hromada výhod. Nejen, že k oběma modelům získáte 3letou záruku zdarma a v případě potřeby i jednu výměnu displeje do 12 měsíců od koupě, ale také megahodnotné dárky.

K Xiaomi 14 si za recenzi můžete vybrat parádní sluchátka Xiaomi Buds 5, nebo chytrý náramek Xiaomi Band 8 Pro. K Xiaomi 14 Ultra zase získáte profesionální Photography Kit v hodnotě 5 tisíc a za recenzi bezdrátový nabíjecí stojánek. Veškeré výhody a bonusy najdete přehledně na mp.cz/xiaomi14.

Xiaomi 14 Ultra
Země – nezemě. Snímek zachycen na Xiaomi 14 s použitím filtru Leica BW HC
Total
0
Shares
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..