T-Mobile

T-Mobile vám dá ke koupi nového telefonu 24 GB dat jako dárek

  • T-Mobile jako jediný operátor nabízí data zdarma k novému telefonu
  • Každý měsíc v aplikaci 1 GB navíc po dobu 2 let
  • Při uzavření nebo prodloužení smlouvy s telefonem na webu

Největší tuzemský mobilní operátor oznámil, že dá svým zákazníkům 24 GB dat zdarma. Stačí jen na webu uzavřít nebo prodloužit smlouvu s telefonem. Každý měsíc po celou dobu dvou let pak bude na uživatele čekat v mobilní aplikaci Můj T-Mobile 1 GB nad rámec jejich datového balíčku. Nabídka „Extra data k telefonu“ platí od 1. září.

„Odměna ve formě dat zdarma za pořízení telefonu je v Česku zcela jedinečná,“ upozorňuje Michal Podlucký, ředitel řízení segmentu rezidentních zákazníků T-Mobile a dodává: „Zákazníkům se tak online nákup u nás vyplatí hned dvakrát – získají telefon za atraktivnější cenu než například na prodejně a dostanou celkem 24 GB dat na dva roky jako dárek, aby si telefon mohli pořádně užít.“

Ilustrační obrázek | foto: vlastní

Zákazníci získají extra porci dat, pokud na internetových stránkách k novému telefonu nebo tabletu uzavřou nebo prodlouží svou stávající smlouvu. Za to dostanou na dva roky celkem 24 GB dat zdarma. Pro každé zúčtovací období pak budou mít k dispozici balíček „Extra data k telefonu“ o objemu 1 GB. Ten si každý měsíc vyzvednou v mobilní aplikaci Můj T-Mobile. Pokud si jej v daném cyklu neaktivují, data se nepřevádí do dalšího měsíce.

„Věříme, že tato nabídka pomůže zákazníkům s rozhodováním, u kterého prodejce si svůj nový telefon pořídit. Zajímavá je zejména pro zákazníky s nejnižšími tarify, kteří takto navýší svůj datový objem zásadním způsobem,“ upozorňuje Michal Podlucký.

Nabídka je zatím dostupná pouze na internetových stránkách www.t-mobile.cz/telefony a během září se také objeví v mobilní aplikaci Můj T-Mobile.

Zdroj náhledové fotografie: Mika Baumeister / Unsplash

Total
4
Shares