T-Mobile

T-Mobile rozdává k online aktivaci tarifu neomezená data na měsíc zdarma

  • Pro smlouvy uzavřené na webu, v mobilní aplikaci nebo v samoobsluze
  • Za nově uzavřenou smlouvu, přechod z předplacené karty, prodloužení smlouvy s telefonem nebo vylepšení tarifu
  • První měsíc na vyzkoušení, jestli data v tarifu budou stačit
  • Balíček neomezených dat si zákazník sám aktivuje v mobilní aplikaci Můj T-Mobile

T-Mobile odmění všechny zákazníky, kteří si on-line sjednají hlasový tarif v mobilní aplikaci, samoobsluze nebo na webu. Na 30 dnů totiž dostanou zdarma balíček neomezených dat. Mohou si tak pohodlně vyzkoušet, zda jim data ve zvoleném tarifu stačí, nebo zda potřebují jiný tarif. Stačí uzavřít novou smlouvu, přejít z předplacené karty na tarif, prodloužit svou smlouvu s telefonem za zvýhodněnou cenu nebo přejít na vyšší tarif. Nabídka platí od 1. června pro domácnosti a drobné podnikatele.

„Uplynulé měsíce nám všem ukázaly, jak jsou mobilní data nezbytná a že spousta věcí se dá zařídit on-line, včetně tarifu od mobilního operátora. Abychom zákazníkům ukázali, že pořídit tarif on-line se u nás opravdu vyplatí, dáme jim vždy neomezená mobilní data zdarma na 30 dnů jako dárek,“ vysvětluje Michal Podlucký, ředitel řízení segmentu rezidentních zákazníků T-Mobile, a dodává: „Chceme, aby se zákazníci v našem eShopu cítili dobře a rádi se tam vraceli.“

Stačí kliknou a hotovo

Jediné, co musí zákazníci pro získání neomezeného mobilního surfování udělat, je uzavřít novou smlouvu, prodloužit stávající s telefonem za zvýhodněnou cenu nebo vylepšit tarif on-line – tedy v mobilní aplikaci Můj T-Mobile, na stránkách t-mobile.cz nebo v internetové samoobsluze Můj T-Mobile.

Balíček neomezených dat na 30 dnů zdarma najde zákazník výhradně v mobilní aplikaci Můj T-Mobile. Na jeho aktivaci má 30 dnů. Přenosová rychlost není v balíčku nijak omezena.

zdroj: T-Mobile

Total
0
Shares