T-Mobile

T-Mobile navyšuje data u tarifů. Stačí si je vyzvednout v aplikaci

  • Nastálo až 3 GB měsíčně navíc zdarma do všech tarifů Můj tarif
  • K novému smartphonu druhý za korunu a 24 GB na dva roky k tomu
  • Za každé dobití nebo aktivaci předplacené karty 10 GB dat
  • Všechny dárky pohromadě v mobilní aplikaci Můj T-Mobile

T-Mobile od čtvrtka 29. října zvyšuje objem dat u tarifů. Ceny nechává beze změny. Celá věc má ale menší háček – navýšení dat není automatické, o přídavek si musíte zažádat v aplikaci operátora.

Vyzvedněte si data

Například zákazníky oblíbený Můj tarif M (neomezené volání a SMS) s 1,5 GB dat dostane měsíčně „přidáno“ 0,5 GB na surfování. Za datový objem 2 GB, neomezené hovory a textovky tak uživatelé zaplatí 525 Kč, tedy stejnou cenu jako dosud za tarif s 1,5 GB. K tarifům s objemem 2–7 GB přihodí T-Mobile 1 GB měsíčně. Surfaři s měsíčním limitem 12 a 16 GB dostanou přidáno dokonce 3 GB. Například Můj tarif M a 15 GB dat (12+3) tak přijde měsíčně na 825 Kč. Vylepšení platí jak pro zákazníky z řad domácností, tak pro drobné podnikatele a živnostníky.

T-Mobile
Ilustrační | foto: T-Mobile

Operátor nezapomíná ani na studenty

T-Mobile nezapomíná ani na děti školou povinné a mladé do 26 let věku. Také tarifů Můj Student se navýšení datového objemu týká. Mladí zákazníci si tak budou moci užívat 8 GB (dosud 7 GB) nebo 22 GB (dosud 17 GB). Například za 575 Kč měsíčně tak nyní uživatelé dostanou 22 GB dat plus 100 minut a 100 SMS do všech sítí.

Za každé dobití nebo aktivaci předplacené hlasové karty 10 GB dat

V letošním roce T-Mobile výrazně vylepšil své datové balíčky pro uživatele předplacených karet. V listopadu a v prosinci přichází ale operátor s jedinečnou nabídkou. Za každé dobití totiž zákazník získá 10 GB dat zdarma, stačí si je vyzvednout do sedmi dnů v mobilní aplikaci Můj T-Mobile. Platnost balíčku je 30 dnů od aktivace v apce. Nabídka platí pro stávající i nové zákazníky.

Kompletní videotéka zdarma

Stejně jako na jaře i nyní trávíme mnohem více času před televizní obrazovku. Noví i stávající uživatelé T-Mobile televize (IPTV) proto mají zcela zdarma k dispozici až do 15. ledna 2021 kompletní Videotéku, která nabízí téměř 1 000 hodin filmů, seriálů nebo dokumentů.

A aby toho nebylo málo, tak v listopadu a prosinci přináší T-Mobile také svou oblíbenou akci: k novému smartphonu druhý za korunu. Stačí uzavřít nebo prodloužit svou stávající smlouvu na dva roky a sáhnout po přístroji ze speciální vánoční nabídky.

Total
1
Shares