T-Mobile

T-Mobile nabízí superrychlý internet na doma za necelé tři stovky

  • T-Mobile dává nejrychlejší internet na půl roku za 299 korun měsíčně
  • Plnou rychlost internetu mohou využít jak domácnosti, tak živnostníci
  • Nabídka platí do konce letošního roku pro nové aktivace i tarifní navýšení
  • Tarify s pevným internetem lze zařadit do Magenta 1 a uspořit

Na půl roku za necelé tři stovky

Internet za 299 korun po dobu šesti měsíců může vyzkoušet každý, kdo si do konce letošního roku u T-Mobile navýší nebo nově aktivuje svůj tarif pevného internetu. Nabídka se týká všech internetových tarifů prostřednictvím DSL linky, přes optický kabel a také služeb Pevný internet vzduchem a Pevný internet do zásuvky. Nejrychlejší připojení až 1000 Mbit/s představuje právě připojení prostřednictvím optiky, kde je také výhoda nejvýznamnější.

Pro domácnosti i podnikatele

Výhody internetového připojení v plné rychlosti mohou vyzkoušet také živnostníci a drobní podnikatelé nejen pro práci z domova, ale i ve svých provozovnách. Službu pevného internetu mohou zákazníci začlenit pod Magentu 1 nebo Magentu 1 Business a tím navýšit své slevy na ostatních službách. Na Pevném internetu se půl roku uplatňuje cena 299 Kč, poté se cena internetu určí podle základní ceny daného tarifu.

Aktuální nabídku pevného internetu přehledně znázorňuje následující tabulka:

Na webových stránkách pro domácnosti a pro firmy se zákazníci po zadání svojí adresy jednoduše dozvědí, jaké technologie a rychlosti internetu mají ve své lokalitě dostupné.

Přímo na stránkách mohou prostřednictvím eShopu objednat DSL internet a internet do zásuvky, nebo na sebe zanechat kontakt pro objednání připojení optikou. Aktivaci nebo navýšení tarifu lze také vyřídit na kterékoliv prodejně nebo přes infolinku operátora.

Zdroj náhledové fotografie: Mika Baumeister / Unsplash

Total
1
Shares