T-Mobile

T-Mobile na 2 měsíce zlevnil internetovou, satelitní i optickou TV

  • Akce pro internetovou, satelitní i optickou TV
  • Premier Sport HD a Nova Sport 2 HD v únoru a březnu také v tarifu S
  • Třetina titulů z Videotéky ke zhlédnutí zdarma

Pořídit si televizi od T-Mobile je teď ještě o něco výhodnější. Od včerejšího dne čeká na všechny nové uživatele TV služeb na dva měsíce 50% sleva z pravidelného paušálu. A to od tarifu S výše pro internetovou, satelitní a optickou TV.

Dva nové sportovní kanály v HD

Aby T-Mobile potěšil nejen nové i stávající zákazníky zařadí navíc T-Mobile od 2. února do konce března do tarifu S sportovní kanály Premier Sport HD a Nova Sport 2 HD. Ve Videotéce se pak výrazně rozšíří nabídka titulů dostupných zdarma.

„Velmi nás těší zájem o naši televizní nabídku. Na konci roku jsme přinášeli TV vysílání téměř 190 tisícům zákazníků,“ říká Zdeněk Spurný, manažer služeb pro domácnosti T-Mobile, a dodává: „Abychom brzo pokořili hranici 200 tisíc, připravili jsme zvýhodněnou akci pro nové zákazníky a pro stávající vylepšení programové nabídky a Videotéky.“

Akce pro internetovou, satelitní i optickou TV
Akce pro internetovou, satelitní i optickou TV | foto: Vodafone

Kdo na akci dosáhne?

Získat televizi od T-Mobile na dva měsíce za polovinu mohou všichni noví zákazníci, pokud si objednají T-Mobile TV, T-Mobile Optic TV nebo T-Mobile SAT TV od 1. 2. do 31. 3. 2021. Zároveň si od 2. února mohou zdarma vychutnat ten nejlepší fotbal z britských ostrovů, zápasy UFC či Super Bowl na programu Premier Sport HD. A to už v tarifu S, kam T-Mobile do konce března také přidá Nova Sport 2 HD. Kdo dá raději přednost filmovým zážitkům či dokumentům, užije si v únoru a březnu rozšířenou nabídku Videotéky. Ve videotéce bude celá třetina titulů dostupná zdarma.

Zdroj náhledové fotografie: Mika Baumeister / Unsplash

Total
0
Shares