GPS Navigation

Sygic nabízí doživotní licenci pro svou navigaci za hubičku, akce trvá jen pár dní

  • Celoživotní licence Sygic se slevou pouze během Black Friday
  • Je to praktický dárek pro motoristy a cestovatele
  • Akce trvá pouze několik dní, do 29. listopadu

Na Black Friday Sygic zahájil prodej celoživotních licencí k navigačním aplikacím pro Android a iOS se slevou 83 %. Firma také nabízí své špičkové doplňkové funkce pro všechny motoristy a cestovatele za cenu nižší o 60 %.

Až do 29. listopadu si zákazníci mohou zakoupit prémiovou licenci Sygic GPS Navigation zahrnující 51 off-line evropských map za speciální cenu 8,99 eur. Licence umožňuje používat pravidelně aktualizované kvalitní mapy s praktickými funkcemi, mezi které patří omezení rychlosti, hlasová navigace a asistent pro jízdu v pruzích.

Cena licence pro balíček s on-line dopravní informace v reálném čase je 13,99 eur. Licenci pro balíček obsahující 195 off-line světových map nyní pořídíte za pouhých 17,99 eur. Na Black Friday si uživatelé mohou koupit také doplňkové funkce – Real view, Head-up display a Cockpit nebo Dashcam s 60% slevou.

Sygic GPS Navigation
Sygic GPS Navigation | foto: Sygic

Rok 2020 ve znamení novinek a vylepšení

V tomto roce Sygic vylepšil svou GPS navigaci o několik nových a zajímavých funkcí. Řidiči elektrických a hybridních vozů mohou nyní využívat bezplatný režim EV. S ní můžete svou trasu naplánovat nejenom se zastávkami na dobíjecích stanicích, ale také za dobití zaplatit přímo v aplikaci Sygic. Při plánování cesty obnášející překročení státních hranic uživatelé aplikace se systémem Android získají nejaktuálnější informace týkající se situace COVID-19 v příslušné zemi. Nejnovější doplňkovou funkcí v aplikaci Sygic GPS Navigation je Mobile Speed Cam, která řidiče upozorňuje na mobilní rychlostní radary na jejich trase.

Total
0
Shares