Cestovatel časem

„Svět se ocitne pod vodou.“ Cestovatel časem ukázal fotky, se kterými se prý vrátil z roku 5000

  • Tvrdí, že je cestovatel v čase
  • Jako důkaz ukázal fotku z roku 5000

Muž, který si říká Edward, prohlašuje, že se vrátil z roku 5000 a má důkaz o blížící se apokalypse, píše britský server The Sun. Města, včetně těch pouštních, budou podle něj časem pod vodou kvůli globálnímu oteplování.


Nepřehlédněte: Slunce právě vypustilo nejsilnější erupci za posledních 6 let. Zemi zasáhla brutální geomagnetická bouře


Cestovatel v čase má fotografický důkaz

Muž, známý pod jménem Edward, v rozhovoru pro internetovou televizi ApexTV uvedl, že byl v roce 2004 vybrán do přísně tajného programu a stroj času ho přenesl 3000 let do budoucnosti. „Povím vám příběh, který vás ohromí a budete žasnout,“ prohlašuje na videu s rozmazanou tváří a zkresleným hlasem, údajně kvůli ochraně identity.

„Celé město Los Angeles bylo pod vodou. To všechno se stalo kvůli globálnímu oteplování,“ říká. „Ohromné kusy ledu na obou pólech roztály a svět pohltila voda. Bylo to neuvěřitelné. Stál jsem na obrovské dřevěné ploše a všude byla jenom voda.“

Edward prozradil, že na cestu časem byl vyslán v roce 2004 z laboratoře v Los Angeles, kde pracoval. Podle záhadného chlapíka budova stála na naprosto veřejném místě a zvenku působila jako jakákoli běžná kancelář. Nikdo prý nemohl poznat, že jde o supertajný vládní objekt, v němž vznikne speciální zařízení, které lidé znají z vědecko-fantastických filmů a knih.

Na své pouti v budoucnosti potkal prý také jiné lidi. „Zeptal jsem se jednoho muže v roce 5000, co se stalo, že je svět pod vodou. Odpověděl, že roztály ledovce a přišla apokalyptická povodeň.“

Ke konci videa se pak s diváky podělí o fotografii, která zabírá to, co bylo během výpravy přímo před jeho očima. Modrý snímek ukazuje podivné struktury evokující záběr potopeného města.

Jeden příběh z mnoha podobných

Nejde rozhodně o první případ, kdy vystoupil takovýto „cestovatel časem“ a chtěl se podělit o svoje „pozorování“ nebo „svědectví“. Například TikToker @futuretimetraveller tvrdí, že do naší současnosti přicestoval z roku 2491. Jeho videa se hluboce zabývají mimozemskými bytostmi a často zahrnují bizarní obvinění, že s lidstvem plánují rozpoutat válku.

Podle většiny vědců něco jako stroj času existuje jen ve fantazii autorů knih a filmů. „Ale matematika cestování v čase ovlivňuje věci, které používáme každý den, například satelity GPS.

Zdroj náhledové fotografie: se souhlasem ApexTV, zdroj: The Sun, Mirror

Total
0
Shares