Cestovatel časem

„Svět čeká potopa biblických rozměrů.“ Cestovatel časem ukázal fotku, se kterou se vrátil z roku 5000

  • Tvrdí, že je cestovatel v čase
  • Jako důkaz na video fotku ukázal z roku 5000

Muž, který se prohlašuje za cestovatele v čase, tvrdí, že má fotografické důkazy o tom, že svět v roce 5000 bude zcela pod vodou. Upozornil na to server Daily Mail.


Nepřehlédněte: „Desetkrát větší než asteroid, který vyhubil dinosaury.“ K Zemi se řítí největší kometa, jakou kdy lidstvo objevilo


Cestovatel v čase má fotografický důkaz

Nebudete tomu věřit, ale přicházím z budoucnosti. Cestoval jsem do roku 5000, tvrdí tajemným muž jménem Edward. Aby své tvrzení dokázal, ukázal televiznímu štábu internetové televize ApexTV fotografii, která ukazuje zatopené Los Angeles. „Budu vám vyprávět příběh, který vás ohromí a budete jen žasnout,“ začíná své vyprávění.

Záhadný chlapík ve videu, na kterém má rozmazaný obličej a upravený hlas, aby nebylo poznat, o koho skutečně jde, přiznává, že byl v roce 2004 členem přísně tajného experimentu cestování v čase a strojem času přenesen o 3000 let do budoucnosti. Byl však zděšen tím, co spatřil.

„Stál jsem na obrovské dřevěné plošině. Nejen já, domy, budovy, samozřejmě všechno ze dřeva. A potom jsem si uvědomil, že je to stejné město – Los Angeles – ale pod vodou. Lidé žili na vodě,“ popisuje Edward situaci s tím, že ve vzdálené budoucnosti hovořil s tamními obyvateli a ti mu sdělili, že k potopě došlo kvůli globálnímu oteplování.

Podle záhadného chlapíka, který měl tu čest cestovat strojem času, tajná laboratoř, kde se vše „upeklo“, stála na naprosto veřejném místě a zvenku působila jako jakákoli běžná kancelář. Nikdo nemohl poznat, že jde o supertajnou budovu, v níž vznikne zařízení, které lidé dosud znají pouze z vědecko-fantastických filmů a knih.

Aby dokázal, že si nic nevymýšlí, vytáhl během rozhovoru z kapsy fotografii potopeného Los Angeles. Snímek skutečně ukazuje město zatopené vodou, ve kterém lidé žijí na plovoucích dřevěných přístřešcích.

Hledání ztraceného času

Nejedná se o první ani poslední případ, kdy se lidé domnívají, že objevili cestovatele v čase. Podobně zajímavý případ najdeme v epizodě nazvané Výlety pána duchovního z českého dokumentárního seriálu Hledání ztraceného času.

Video z roku 1937 pak zachycuje tajemnou ženu, která jde s přáteli po ulici a v ruce drží něco povědomého. Podle zastánců konspiračních teorií se jedná o cestovatelku v čase, která telefonuje z iPhonu.

Zdroj náhledové fotografie: se souhlasem ApexTV, zdroj: Daily Mail

Total
0
Shares