Windows 11

Super akce! Death Stranding dostanete ke grafikám GeForce RTX zdarma

Společnost Nvidia oznámila několik novinek spojených s herním hitem Death Stranding. Hráči, kteří si po omezenou dobu zakoupí vybrané grafické karty, případně jimi osazené stolní počítače a notebooky, získají tuto hru zdarma. Pro hru vyšel také nový optimalizovaný Game Ready ovladač, který též přináší podporu pro trojici nových G-SYNC Compatible monitorů a optimální hratelné nastavení (OPS) pro deset her.

DEATH STRANDING k GeForce RTX

Díky balíčku DEATHSTRANDING Vydej se na cestu hráči po omezenou dobu získají Steam klíč ke stažení Death Stranding. Jediné, co pro to musí udělat, je koupit si vybranou grafiku GeForce RTX 2080 Ti, 2080 SUPER, 2080, 2070 SUPER, 2070, 2060 SUPER a 2060, případně stolní PC nebo notebook s nimi. Nabídka začíná dnes a potrvá do 29. července . Seznam partnerských prodejců je k dispozici na GeForce.com.

Game Ready pro Death Stranding a další výhody

Nejnovější Game Ready ovladače jsou již optimalizovány pro Death StrandingHráči tak budou na hru plně připraveni již v den jejího vydání (14. července). Ovladače také přinášejí optimalizace pro Horizon: Zero Dawn a ocení je i hráči F1 2020.

Death Stranding je jedním z neúspěšnějších titulů poslední doby a vzbudil řadu pozitivních ohlasů mezi fanoušky i odbornou kritikou. Stojí za ním legendární herní vývojář Hideo Kojima se svým studiem Kojima Productions.

Zdroj náhledové fotografie: Windows / Unsplash

Total
0
Shares