Stvořen pro hráče! Držák pro smartphony HyperX ChargePlay Clutch míří do prodeje

  • HyperX nabízí držák ChargePlay Clutch i v dalších státech
  • Je určen především pro náročné hráče
  • Těm poskytne i věstavěnou powerbanku
  • Cena je 1 799 Kč

ChargePlay Clutch už není exkluzivní pouze pro vybrané evropské země a mobilní hráči můžou jásat. O co jde? Jedná se o sofistikovaný úchyt na mobilní telefon, který je ideální pro hráče mobilních her preferující bezdrátové nabíjení svých zařízení. Navíc má příjemnou povrchovou úpravu pro dlouhé paření a ideální úchop, takže si hráči nemusí nadále lámat palce u svých oblíbených titulů.

Obsahuje i záložní zdroj energie

Ze zadní části zařízení je odpojitelná powerbanka s kapacitou 3 000 mAh, která může prodloužit čas strávený hraním a nabízí drátové i bezdrátové nabíjení. Uchycená je na magnetech a můžete ji samostatně nabíjet, zatímco pořád používáte zbytek úchytu. Externí zdroj energie má navíc vlastní LED indikátor stavu nabití.

ChargePlay Clutch | foto: HyperX

Pro většinu smartphonů

ChargePlay Clutch pro mobilní telefony je navržený tak, aby bezpečně a snadno uchytil většinu chytrých telefonů ve velikosti od 129 mm až do 172 mm a tloušťce až 13 mm.

Mimochodem, držák od HyperX získal i prestižní ocenění iF DESIGN AWARD 2020 v kategorii mobilní herní zařízení. Při udělování cen bylo hlavně vyzdviženo pohodlí, design a možnost dobíjet telefon z vestavěné powerbanky.

Dostupnost

ChargePlay Clutch je nyní dostupný za cenu 1 799 Kč u vybraných prodejců a v HyperX online obchodu.

Total
54
Shares