Mimozemšťané, UFO

„Strávil jsem 92 dní na mateřské lodi mimozemšťanů,“ říká bývalý americký pilot

  • Existují mimozemšťané?
  • Alex Collier má jasno
  • Žil s nimi tři měsíce

Bývalý příslušník armády Spojených států tvrdí, že strávil tři měsíce na mateřské lodi mimozemšťanů, ale čas tam plynul jinak. Zpět na Zemi ho vrátili za pouhých 18 minut.


Nepřehlédněte: NASA chce odebrat vzorek atmosféry Slunce. Podle vědců se bude jednat o historický okamžik


Žil tři měsíce s mimozemšťany

Alex Collier sloužil v americké armádě jako pilot vrtulníku a říká, že v 80. letech minulého století mluvil se dvěma mimozemšťany. Říká, že byl přenesen do jejich vesmírné lodi, kde byl nucen nosit speciální pás, aby s ním mimozemšťané – známí jako Androméďané vystupující pod jmény Vissaeus a Moroanay – mohli po dobu tří měsíců komunikovat.

Muž v rozhovoru pro média uvedl, že k setkání došlo, když kontrolovat své kukuřičné pole. Najednou se prý cítil tak unavený, že musel zastavit a na chvíli si zdřímnout. Když se po chvíli probudil, zjistil, že se nachází na palubě mimozemské lodi.

„V roce 1989 jsem měl tu čest strávit tři měsíce, přesněji 92 dní, s Androméďany  na jedné z jejich mateřských lodí,“ řekl překvapenému publiku během své přednášky v Japonsku.

Zajímavé je, že zatímco na palubě strávil tři měsíce, na Zemi uběhlo pouze 18 minut. „Za ty tři měsíce jsem měl možnost poznat jejich společnost a pozorovat je, ale to samé dělali i oni, navíc umí číst myšlenky.“

Mimozemšťan, UFO
Zdroj: AstralEmber / Pixabay

Fascinující příběh Alexe Colliera

Ve svědectví zazněla další fascinující věc: mimozemské plavidlo bylo dlouhé 1,2 kilometru. „Fyzická loď na vnější straně je dlouhá 1,2 kilometru a musí se vypořádat s fyzikálními zákony dimenze, ve které se nachází. Vnitřek určují jiné fyzikální zákony… V okamžiku, kdy překročíte tuto hranici, jste v jiné dimenzi a vaše fyzičnost musí projít změnami.

„Dali mi pás, který jsem musel nosit a který držel moje atomy, molekuly a buňky pohromadě. Doslova kolem mě vytvořil kokon, ale já se všeho mohl dotýkat. Fyzicky se cítíte lehčí, vyšší a máte více energie. Jejich jeden den se rovná 31 dnům na Zemi.“

Collier o sobě říká, že mimozemské kontakty začal zažívat už v dětství a trvaly až do puberty. Pak na několik let ustaly, včetně období vojenské služby, kdy působil jako pilot vrtulníku v americké armádě a opět se objevily v roce 1985. Androméďané mu prý poskytli informace o vesmírné spiritualitě, životě ve vesmíru a galaktických dějinách Země.

Zdroj náhledové fotografie: KELLEPICS / Pixabay, zdroj: Daily Star

Total
0
Shares