Huawei AppGallery

Strategie Dystopia: Contest of Heroes s Conorem McGregorem vychází v Huawei AppGallery

  • V obchodě AppGallery se objevila strategie se zápasníkem Conorem McGregorem
  • Dystopia: Contest of Heroes vás zavede do dystopického New Yorku v roce 2065
  • Čekají na vás turnaje, epické bitvy a také samotný McGregor

Nová postapokalyptická hra z prostředí cyberpunku vznikla ze spolupráce bývalého šampiona UFC Conora McGregora a lotyšské herní laboratoře Beetroot Lab. Po třech letech vývoje vydávají hru, ve které McGregor vystupuje jako jedna z postav. Strategie Dystopia: Contest of Heroes, kde je cílem ovládnout New York budoucnosti, byla právě premiérově uvedena v tržišti aplikací Huawei AppGallery.

Připravte sem, bude to fičák

Cílem hry odehrávající se v dystopickém New Yorku v roce 2065, je vybudovat vlastní impérium. Aby toho hráč dosáhl, musí ovládnout jednotlivé distrikty, získávat sci-fi zbraně, bojovat s dalšími hráči a také s nimi budovat aliance. Klíčovým rysem strategie je řada herních turnajů, kde mezi sebou mohou soutěžit hráči z celého světa. Vrcholem je každoroční turnaj, který pořádá co by herní postava sám Conor McGregor.

Obchod Huaweie má přednost

Protože Huawei dlouhodobě úzce spolupracuje s lotyšskou laboratoří Beetroot Lab, je hra k dispozici zákazníkům Huawei dřív, než se objeví v Google Play. V současné době je katalog AppGallery k dispozici ve více než 170 zemích s 500 miliony aktivních uživatelů měsíčně po celém světě.

Stahujte z AppGallery:

Dystopia: Contest of Heroes
Dystopia: Contest of Heroes, ilustrační | foto: vlastní
Total
0
Shares