SteelSeries představuje nové herní produkty s motivy legendárního CS:GO skinu

Vztah SteelSeries ke hře Counter-Strike je stejně letitý jako značka sama. Od prvních produktů pro profesionální hráče, přes první partnerství s profesionálními týmy a akcemi, až po vyhotovení produktů pro všechny herní nadšence. Příliš tak nepřekvapí, že firma nyní přichází s novými produkty, které se populární střílečkou inspurují. Limitovaná edice, která vznikla ve spolupráci s indie vývojáři z Red Moon Workshop, obsahuje myš Sensei Ten a podložky pod myš QcK L a QcK Prism XL.

SteelSeries Sensei Ten Neon Rider Edition

SteelSeries Sensei Ten Neon Rider edice oživuje legendu nejvýraznějším skinem ze hry. Myš nadále využívá vlajkovou loď mezi senzory. Snímač TrueMove Pro byl navržen ve spolupráci se společností PixArt a jedná se o nejvyšší dosud navržený senzor SteelSeries se sledováním pohybu jedna ku jedné, 18 000 CPI a IPS. Pokročilý snímač, respektive vylepšení sledování pohybu, stabilizuje myš při nerovných pohybech, což eliminuje falešnou registraci pohybu při náklonu a otočení.

Každá z omezeného množství myší SteelSeries Sensei Ten Neon Rider Edition bude kombinována s unikátním ID. Předobjednávky jsou nyní spuštěny v síti Amazonu, zatímco plně dostupná bude na Amazonu a webu steelseries.com od 12. května za cenu 89,99 eur.

SteelSeries produkty | foto: SteelSeries

SteelSeries QcK L Neon Rider Edition

Podložka pod myš s rozměry 450 × 400 mm nabízí tloušťku 2 mm a je vyzdobena výrazným a osobitým motivem skinu Neon Rider. Vyrobena je z kvalitních mikrovláken pro maximální kontrolu při nastavení nízkého i vysokého CPI.

Vysoce odolná a omyvatelná podložka QcK Neon Rider Edition bude dostupná od 12. května prostřednictvím webu steelseries.com za 24,99 eur.

QcK Prism XL Neon Rider Edition

Rozměrná podložka pod myš zabere na stole 90 × 30 cm. Celková tloušťka včetně dvouzónového RGB podsvícení tvoří 4 mm. Díky zdarma dostupné aplikaci SteelSeries Engine může uživatel libovolně ovládat tisíce barevných kombinací v závislosti na herních událostech, případně je synchronizovat s dalšími periferiemi SteelSeries. Stejně jako Sensei Ten, bude mít každá QcK Prism XL své unikátní číselné označení, aby zdůraznila výjimečnost limitované edice.

SteelSeries QcK Prism XL Neon Rider Edition zakoupíte od 12. května na steelseries.com za 69,99 eur.

Total
0
Shares