SteelSeries

SteelSeries Nimbus+ je nadupaný gamepad pro iPhone, iPad nebo Apple TV

Výrobce herních a esportových periferií SteelSeries uvádí na trh ovladač Nimbus+ pro zařízení Apple. Bezdrátový gamepad nabízí celou řadu funkcí a vychytávek, jako jsou klikatelné joysticky, spínače využívající „Hall effect“ či výdrž baterie na 50 hodin hraní. Součástí balení je navíc i speciální držák umožňující uchytit iPhone přímo k ovladači.

Nimbus+ je navržen pro hraní na zařízeních Apple a výrobce tvrdí, že gaming posouvá na zcela novou úroveň. Gamepad by měl přinést konzolovou kvalitu ovládání uživatelům iPhonu, iPadu, iPodu touch, Macu a Apple TV. Zaujmout je chce nejen ergonomickým designem, ale také vysoce citlivými spínači a bohatou konektivitou.

Nimbus+ | foto: SteelSeries

Kromě toho Nimbus+ splňuje standard Apple MFi pro bezdrátovou konektivitu a párování. Plně tak využívá funkcí dostupných MFi herním ovladačům včetně přehledu podporovaných her a optimalizovaným mapováním tlačítek pro skvělý herní zážitek, pohodlné ovládání a rychlé opětovné připojení.

Nimbus+ | foto: SteelSeries

SteelSeries Nimbus+ je aktuálně nabízen za cenu 79,99 eur (v přepočtu asi 2 200 Kč) prostřednictvím webu apple.com, od 26. května 2020 bude k dispozici i na stránkách www.steelseries.com.

zdroj: SteelSeries

Zdroj náhledové fotografie: Rohit Choudhari

Total
0
Shares