SteelSeries Arctis 1 Wireless for Xbox: Nadupaná sluchátka pro hraní i na cesty

  • Nízkoprofilový design
  • Pohodlné náušníky a odnímatelný mikrofon
  • ClearCast mikrofon s ANC (Active Noise Cancelling)

Výrobce herních a esportových periferií SteelSeries uvádí na trh Arctis 1 Wireless for Xbox. Jedná se o multiplatformní herní headset s unikátním USB-C adaptérem, který bude také plně kompatibilní s nejnovější Xbox Series X.

SteelSeries Arctis 1 Wireless for Xbox je bezdrátový headset 4 v 1 zakládající se na původním modelu Arctis 1 Wireless s USB-C připojením. Nový adaptér umožňuje přepnutí pro podporu Xbox připojení, resp. dalších platforem s USB-C konektorem. Dle výrobce využívá otevřenou bezztrátovou 2,4GHz technologii přenosu s nízkou odezvou. Proto jej lze připojit ke konzolím Xbox, PS4, Nintendo Switch, k počítači i zařízením s operačním systémem Android. K dispozici je také klasický 3,5mm jack konektor.

Nízkoprofilový design a odnímatelný mikrofon

Nízkoprofilový design a odnímatelný mikrofon dělají z headsetu Arctis 1 Wireless také stylová sluchátka na cesty, zatímco si zachovávají stejně výkonné měniče jako oceňovaný model Arctis 9X.

Arctis 1 Wireless for Xbox | foto: SteelSeries

Kvalitní ClearCast mikrofon pro čistý zvuk je vybaven i redukcí okolního hluku. Na rozdíl od modelů Arctis 3, 5, 7 a 9X ale není zatahovací, nýbrž kompletně odnímatelný.

Pohodlné náušníky

Headset Arctis 1 Wireless for Xbox se vzdává ikonické flexibilní čelenky ve prospěch nízkoprofilového řešení. Naopak zůstávají pohodlné náušníky z Airweave tkaniny a pevná železná konstrukce sloužící jako slider pro nastavení velikosti hlavového mostu.

SteelSeries Arctis 1 Wireless for Xbox se prodává za 119,99 eur s DPH (3 300 Kč) včetně přepravy prostřednictvím www.steelseries.com.

zdroj: steelseries

Total
4
Shares