Stahujte zdarma z Epic Games Store: Football Manager 2020, Watch Dogs 2 a Stick it to the Man

  • Epic znovu rozdává hry
  • Nově je ke stažení hackerská městská akce, fotbalový manažer a jedno bizarní dobrodružství
  • Stahovat zdarma můžete do 24. září

Včera odpoledne se znovu obměnila nabídka Epic Games Store. A tentokrát se obchod opravdu vytáhl. Zatímco uplynulý týden jsme se dočkali spíše dvou menších titulů, nyní jsou ke stažení tři hry, přičemž dvě se dají označit za „áčkové“.

První hrou je Football Manager 2020 od SEGY, jehož vydání jsme se dočkali loni. Jak už název napovídá, ve hře se staráte o svůj klub, se kterým chcete získaz co nejvíce prestižních trofejí.

Druhou je hackerská akce Watch Dogs 2, která je zasazena do prostředí Sanfranciské zátoky. Hráči hrají za Marcuse Hollowaye, hackera, který pracuje se skupinou hackerů DedSec, která se snaží shodit systém městského dohledu na obyvatele s názvem ctOS.

Poslední hrou je indie hříčka Stick it to the Man, ve které si zahrajete za Raye, který žije ve světě, kde je vše vyrobeno z papíru a nálepek! Jednoho dne se však chudák Ray probudí po nehodě az mozku mu trčí obrovská růžová Špagetová ruka!

To mu na druhé straně dává úžasné schopnosti a Ray může náhle měnit svět kolem sebe skládáním, trhnaním, odlepování nálepek a jejich přilepování někde jinde! A aby toho nebylo málo, Ray umí také číst myšlenky lidí!

Všechny hry jsou ke stažení do příštího čtvrtka, tedy do 24. září.

Stahujte z Epic Games Store:

Total
89
Shares