Elite: Dangerous

Stahujte zdarma z Epic Games Store: Elite: Dangerous a The World Next Door

  • Epic znovu rozdává hry zdarma
  • Stahujte zdarma Elite: Dangerous a The World Next Door
  • Čas máte do čtvrtka 26. listopadu

Epic Games dále pokračuje v rozdávání her přes svůj digitální obchod. Nová nabídka je aktivní od čtvrtka a potrvá tradičně týden, takže čas na přidání herních pecka na účet máte do 26. listopadu.

Epic Games Store přitápí pod kotlem. Minulý týden nabídl zdarma pixelartovou akci od studia MorbidWare The Textorcist: The Story of Ray Bibbia a v tomto se na řadu dostal simulátor vesmírného létání Elite: Dangerous a oddechovka The World Next Door.

V Elite: Dangerous budete se svou lodí prozkoumávat galaxii vytvořenou podle Mléčné dráhy. Vaším úkolem bude těžit suroviny, obchodovat, stát se piráty nebo je naopak lovit, převážet pasažéry a mnoho dalšího.

Čím bíc peněz budete mít, tím více budete moci vylepšovat svůj vesmírný koráb nebo si koupit úplně nový. Druhým kouskem zdarma tento týden je The World Next Door, což je jakýsi mix logického rychlíku a příběhové hry s prvky z vizuálních novel.

Nová akce běží od 19. listopadu do 26. listopadu do 17 hodin. Pokud si během této doby zařadíte obě hry do své knihovny, zůstanou vaše.

Stahujte zdarma z Epic Games:

Total
1
Shares