Stahujte zdarma Where the Water Tastes Like Wine a Railway Empire na PC, máte na to týden

  • Studio Epic znovu rozdává hry
  • Na vyzvednutí máte čas do 17. září

Epic znovu rozdává rozdává hry. Tentokrát se jedná o netradiční Where the Water Tastes Like Wine a budovatelský titul Railway Empire. Pokud si hry zařadíte do své knihovny do 17. září, zůstanou navždy vaše.

Epic Games pravidelně rozdává hry zdarma. Někdy jde o jednu hru, jindy zase o dva, tři  nebo dokonce o více titulů. Tento týden jsou ke stažení hned dvě gamesy. Ne tedy, že by šlo o nějaké zásadní kusy, které byste nesměli minout, ale když už jsou zdarma, tak proč si je nestáhnout.

Nejen dvě, ale dokonce pět her zdarma

A mimochodem, zdarma nejsou jen Where the Water Tastes Like Wine a Railway Empire, ale také další trojice titulů: 3 out of 10, EP 5: “The Rig Is Up!, Sludge Life a Delores: A Thimbleweed Park mini-adventure.

Where the Water Tastes Like Wine a Railway Empire si můžete přiřadit ke svému účtu na Epic Store i přes web zde, k jejich spuštění je potřeba stáhnout klienta. Akce končí ve čtvrtek 17. září. U zbylé trojice titul Epic konec speciální nabídky neuvádí, proto si hry do knihovny přidejte raději co nejdříve.

Aktuální nabídku naleznete na Epicu:

 

Total
77
Shares