Cave Story+

Stahujte zdarma: Epic Games Store nabízí 2D plošinovku Cave Story+

  • Cave Story+ je tento týden zdarma na EPG
  • Stahovat můžete až do 10. prosince

Tento týden je na Epic Games Store zdarma indie hra Cave Story +, která má své kvality, ale o vyloženou pecku se v žádném případě nejedná. Už příští týden však obchod nabídne dvě parádní hry: Pillars of Eternity: Definite Edition a Tyranny – Gold Edition.

Pillars of Eternity z roku 2015 je lahůdka pro veterány izometrických RPG. Hra byla původně oznámena pod názvem „Project Eternity“ na webové stránce Kickstarter, kde se studio Obsidian Entertainment zároveň pokoušelo získat finance na vývoj tohoto projektu.

Vše se nakonec podařilo zafinancovat, ale vydání hry se bohužel neobešlo bez pro Obsidian Entertainment tradičního období extrémní chybovosti, zacházející tak daleko, že někteří hráči hru nemohli ani dohrát.

Pillars of Eternity
Pillars of Eternity, ilustrační | foto: Obsidian Entertainment

Druhou hrou, která bude od příštího čtvrtka zdarma v Epic Games Storu, je rozšíření Pillars of Eternity, které bylo v době svého vydání definováno jako návrat ke kořenům hardcore her na hrdiny v izometrickém pohledu. Pokud se vám stýská po titulech jako Icewind Dale, Baldur’s Gate nebo Planescape: Torment, tato hra vám určitě udělá radost.

Tento týden lze z Epic Games Store stahovat jen jednu hru a to Cave Story+. Šanci na přidání této 2D adventury do knihovny máte do 10. prosince, tedy do příštího čtvrtka.

Stahujte z Epic Games

Total
18
Shares