Samsung Galaxy S21

Stáhněte si nádherné tapety z dosud nepředstaveného Samsungu Galaxy S22

  • Měníte rádi a často tapety na svém mobilním telefonu?
  • Pokud ano, v článku najdete várku skvělých wallpaperů z Galaxy S22
  • Ten se začne oficiálně prodávat až v únoru

O nových top modelech Galaxy S22, S22+ a Galaxy S22 Ultra, které Samsung představí v průběhu února, už víme prakticky vše. V uplynulých týdnech unikly na veřejnost hardwarové parametry, oficiální produktové snímky nebo předpokládané oficiální ceny. A díky serveru XDA Developers máme nyní dokonce k dispozici i wallpapery (tapety) z dosud neuvedených samsungů.


Nepřehlédněte: Samsung Galaxy S22 bude v Česku s horším procesorem. Připravte si tisíce navíc


Stahujte krásné tapety

Pokud právě hledáte, jak oživit plochu vašeho telefonu, tabletu nebo počítače, můžete si stáhnout sbírku tapet ve vysoké kvalitě, které budou vypadat skvěle na každém zařízení. Níže uvedený odkaz obsahuje všechny nové tapety z Galaxy S22 v plném rozlišení 2 340 × 2 340 pixelů a ve formátech WEBP i JPG.

Pokud máte telefon značky Samsung, můžete si navíc užít i efektních animací při uzamčení obrazovky. V režimu DeX mají wallpapery velikost 1 920 × 1 920 px a živé tapety mají rozlišení 1 440 × 3 088 px, což je více než dostatečné pro displej jakéhokoli dnešního smartphonu.

Některé z tapet odpovídají tomu, co jsme již viděli v uniklých renderech, i když několik je z nich je zbrusu nových a dosud nikde nebyly publikovány. Určitě nám v komentářích dejte vědět, co si o nich myslíte a jestli některou z tapet použijete.

Stahujte:


Nepřehlédněte: Samsung zatápí pod kotlem! Kolik zaplatíme za Galaxy S22?


Zatím stále ještě neznáme přesné datum premiéry špičkové řady Galaxy S22 od Samsungu, ovšem pomalu to začíná vypadat, že to je nejspíš poslední tajemství, které korejskému výrobci zbylo. Na internet se dostalo už prakticky vše.

Galaxy S22 Ultra má mít S Pen

Nejnovější zprávy hovořily o možném mezigeneračním zdražení až o 3 600 korun. Stejně tak jsme se v uplynulých hodinách dozvěděli, že se v Evropě opět dočkáme variant s procesorem Exynos 2200, anebo že Galaxy S22 Ultra bude mít dotykové pero, a v podstatě se tak stane náhradou za zrušenou řadu Note.

Zdroj náhledové fotografie: Akarsh Gurudeva / Unsplash

Total
0
Shares