Sluchátka Huawei FreeBuds 4 vstupují do prodeje se slevou

  • Huawei spustil prodej bluetooth sluchátek FreeBuds 4
  • Zákazníci je až do 15. srpna mohou pořídit s velmi zajímavou slevou

V České republice byl dnes zahájen prodej nových bezdrátových sluchátek s peckovou konstrukcí Huawei FreeBuds 4. Ty navazují na velmi povedená FreeBuds 3, oproti nim ale nabízejí současně technologii aktivního potlačení hluku (ANC) i Adaptive Ear Matching (AEM). Kdo si je pořídí do 15. srpna, tomu Huawei nabídne zajímavou slevu.


Psali jsme: Tyto telefony Honor získají aktualizaci s HarmonyOS


Huawei FreeBuds 4 jsou tu

Pro všechny, kteří z nějakého důvodu nemají rádi špunty, uvádí společnost Huawei nové FreeBuds 4. Jedná se tady o lesklé pecky, ze kterých trčí poměrně výrazná nožička. Na výběr je zákazníkům lesklé černošedé a bílé barevné provedení. Sluchátka mají hmotnost jen 4,1 gramu, jsou tedy lehká, což oceníte při sportování a jejich konektivitu s telefonem zajišťuje rozhraní Bluetooth 5.2.

Huawei FreeBuds 4
Huawei FreeBuds 4 | foto: Huawei

O zvukový projev se stará 14,3mm dynamický reproduktor v každém sluchátku a Huawei se podle svých slov soustředil i na basovou složku. Takže zvuk by neměl být plechový, ale vychutnáte si i hlubší tony.


Psali jsme: Huawei FreeBuds 4i RECENZE: levné peckovní špunty


Funkce ANC může snížit úroveň hluku až o 25 dBa a lze ji aktivovat poklepáním na stonek (nožičku) sluchátek. Bez aktivního potlačení okolního hluku vydrží sluchátka hrát asi 4 hodiny, s aktivním ANC pak zhruba 2,5 až 3 hodiny. Delší výdrže lze dosáhnout pomocí oválného nabíjecího pouzdra, díky kterému pecky nabijete asi 4krát.

Cena a akce

Cena FreeBuds 4 je stanovena na 3 499 korun. V rámci uvedení nových sluchátek do prodeje až do 15. srpna běží prodejní akce, ve které Huawei nabízí slevu 700 Kč. Nové pecky tak vyjdou jen na 2 799 korun.

Total
1
Shares