Sluchátka Bose Headphones 700 dostávají nově uživatelsky nastavitelný ekvalizér

  • Nová aktualizace firmwaru
  • Nově uživatelsky nastavitelný ekvalizér
  • Bose Headphones 700 mají výdrž až 20 hodin

Uživatelé sluchátek Bose Headphones 700 mají nově k dispozici možnost nastavení ekvalizéru dle vlastních preferencí. Tato funkce je dostupná po automatické aktualizaci firmware a třípásmový ekvalizér (výšky, středy a basy) lze poté nastavit v aplikaci Bose Music.

Headphones 700 využívají oproti dosavadním generacím sluchátek Bose nové měniče a jejich zvukové vlastnosti jsou nastaveny tak, aby si posluchač vychutnal co možná nejvyrovnanější a nejvěrnější reprodukci. Nová možnost vychází vstříc uživatelům, kteří preferují často využívané zdůraznění basů nebo dávají naopak přednost jasnějším výškám.

Sluchátka Bose jsou průkopníkem technologie ANC (Active Noise Cancelling), která pomocí elektroniky potlačuje zvuky z okolí a pomáhá vytvářet ideální poslechové podmínky. Současně s uvedením modelu Headphones 700 na konci loňského léta představilo Bose nejnovější generaci této technologie.

Headphones 700 | foto: Bose

Pro potlačení okolních ruchů osm mikrofonů

Sluchátka využívají pro identifikaci okolních zvuků z prostoru celkem osm mikrofonů. Díky tomu je dosaženo lepšího odrušení a také se výrazně zlepšila identifikace hlasu uživatele v rušném prostředí a tím i čistota hovorů v režimu hands-free a rozpoznávání povelů určených pro digitálního asistenta.

Na plně nabitou baterii hrají sluchátka Bose Headphones 700 až 20 hodin. V případě potřeby nebo přání uživatele je lze s využitím audiokabelu použít i jako kabelová.

zdroj: Bose

Total
1
Shares