Skládací véčko od Oppa bude naprostá pecka!

  • Čínské Oppo pracuje na vlastní stylové skládačce
  • Nizozemský server LetsGoDigital vypustil do světa další render

O tom, že Oppo maká na vlastním skládacím telefonu, se už nějakou dobu ví. Utajovaný projekt je však stále nejspíš ve fázi pokusů-omylů. Každopádně aktuální situace je taková, že tento koncept čínský podnik bere smrtelně vážně. Ostatně to dosvědčuje i další patent, který si společnost poměrně nedávno podala.

Skládací véčko s puncem luxusu

Na webu se před malou chvílí objevil nejnovější únik utajovaného flexibilního zařízení od Oppa, a je to opravdu krasavec. S největší pravděpodobností půjde o ohebné véčko ve stylu Motoroly Razr nebo Samsungu Galaxy Z Flip. Šasi v kombinaci kovu a skla dává tušit opravdu prémiový produkt. Samotný pant na první pohled působí bytelně, přesto minimalisticky a absolutně nerušivě.

Ohebné véčko
Ohebné véčko od Oppa | foto: LetsGoDigital

Čisté linie, perfektní vzhled

Pohled na tento smartphone v rozevřeném stavu taky stojí za to. Displej všude kam se podíváš! Na horní straně jen nepatrně přerušený drobným průstřelem na selfie kamerku. Pokud se čínské společnost skutečně podaří tento koncept dotáhnout do konce, mohl by Samsung získat více než adekvátního konkurenta. Jediným problémem v souvislosti se skládačkami je neuvěřitelná opatrnost, kterou musíte mít stále na paměti, a pak taky vysoká cena.

 

Total
0
Shares