PanzerGlass

Skla PanzerGlass pro iPhone 12 zničí veškeré bakterie a ochrání displej

  • PanzerGlass představuje antibakteriální ochranu pro telefony iPhone 12
  • Nová skla využívají technologie Micro Fracture a jsou díky tomu odolnější

Tento týden startují prodeje mobilních novinek iPhone 12 a iPhone 12 Pro. A na oba smartphony je dánský výrobce PanzerGlass již plně připraven. Nová ochranná skla a obaly má k dispozici ale také pro modely iPhone 12 mini a iPhone 12 Pro Max. Ty však do prodeje dorazí až v polovině listopadu.

Extrémní test

Dle výrobce jsou nová ochranná skla pro iPhony řady 12 vylepšena novou technologií Micro Fracture, která by měla zvýšit 100 % jejich odolnost na hranách a o více než 50 % odolnost skla jako takového. Výrobce otestoval účinnost nového sklíčka extrémním způsobem při pádu mobilního telefonu během kaskadérského kousku na motorce.

Telefon chráněný novým sklem a obalem vypadl kaskadérovi přímo uprostřed skoku a dopadl z výšky při plné rychlosti displejem na beton. Díky ochraně však přežil i tento brutální test. Na video se můžete podívat tady.

Zlikviduje 99,9 % bakterií

Všechna skla a obaly PanzerGlass pro nové iPhone 12 jsou navíc ve verzi Anti-Bacterial, kdy je povrch potažen speciální vrstvou s antibakteriální úpravou, která by měla zničit veškeré bakterie během 24 hodin od kontaktu. V rámci aktuální pandemické situace PanzerGlass ke každému zakoupenému tvrzenému sklu nebo obalu přibalí jako bonus dezinfekční přípravek Spray Twice A Day.

Nové antibakteriální ochranné příslušenství PanzerGlass pro řadu iPhone 12 je již v prodeji za cenu od 699 Kč v závislosti na vybraném modelu na Alza.cz, Mall.cz, CZC.cz, iWant.cz, MP.cz a u dalších velkých prodejců.

Total
1
Shares