John McAfee

Šéf antivirové firmy John McAfee prý nafingoval svou vlastní smrt. „Žije ve Spojených státech,“ tvrdí bývalá přítelkyně

  • Bývalá přítelkyně tvrdí, že John McAfee žije
  • Prý zfalšoval vlastní smrt a bydlí v USA

Ve světových médiích se loni objevila zpráva, že zemřel zakladatel známé antivirové společnosti John McAfee. Ve Španělsku čekal na vydání do USA, kde byl stíhán kvůli podvodům, spiknutí a krácení daní. Krátce po vynesení rozsudku byl ale ve své cele nalezen mrtev. Jeho bývalá přítelkyně nyní tvrdí, že miliardář svou smrt nafingoval, aby se vězení vyhnul. Uvedla to v dokumentu Running With the Devil: The Wild World of John McAfee, který odvysílala streamovací služba Netflix.


Nepřehlédněte: Čínský dron vojáci zasypali sprškou kamení. Video z Tchaj-wanu baví internet


Zfalšoval vlastní smrt?

Každý člověk má v životě jen jednu jistotu a tou je smrt. S tímto faktem si však šikovně dokáží pohrát lidé, kteří vlastní smrt nafingují. Jedním z nich je možná i zakladatel americké antivirové společnosti John McAfee.

Naznačuje to alespoň jeho bývalá přítelkyně Samantha Herrera, která v dokumentu Netflixu uvedla, že jí magnát zavolal a řekl, že zaplatil za zinscenování své smrti a teď spokojeně žije ve Spojených státech. V telefonátu jí prý magnát navrhl, aby se k němu přidala a prozradil, že o jeho plánu ví na celém světě pouze tři lidé. Neexistuje samozřejmě žádný způsob, jak slova ženy potvrdit.

McAfee mohl skončit ve vězení

McAfee byl zatčen ve Španělsku v říjnu 2020 a 23. června následujícího roku španělský soud schválil jeho vydání do Spojených států. O několik později svět ale oblétla zpráva, že byl nalezen mrtvý ve své cele.

Předtím McAfee na sociálních sítích opakovaně tweetoval, že pokud ve vězení zemře, nebude to sebevraždou. „Vězte, že pokud se oběsím, a la Epstein, nebude to moje chyba,“ napsal v jednom ze svých tweetů. Pitva nicméně potvrdila, že skutečně spáchal sebevraždu, takže vyjádření bývalé přítelkyně je evidentně snahou se zviditelnit.

Zdroj náhledové fotografie: Wikimedia Commons / Gage Skidmore, zdroj: Gizchina

Total
0
Shares