Berider je v AppGallery

Sdílené elektrické skútry BeRider dorazily do Huawei AppGallery

  • Sdílené elektroskútry BeRider nově najdete i v Huawei AppGallery
  • V Praze je k dispozici několik stovek kusů motorek
  • Usnadňují cestování po Praze a navíc šetří životní prostředí

Obchod ApppGallery neustále roste a nově hlásí dostupnost aplikace BeRider, která slouží ke sdílení elektrických skútrů v Praze. Dosud mohli zákazníci využívat apku přes mobil pouze v operačních systémech iOS a Android, nyní se k nim přidává také Huawei.


Nepřehlédněte: Huawei šlápne na plyn. Už brzy představí troje skvělé hodinky


BeRider je v AppGallery

„Skútry jsou tiché a lokálně bezemisní, nabízejí dojezd až 70 km a dokážou jet rychlostí až 66 km/h,“ řekl David Beška, CMO ŠKODA AUTO DigiLab, která službu BeRider provozuje. „Skútry jsou určené pro dvě osoby, takže v kufru jsou s ohledem na bezpečnost uživatelů k dispozici vždy dvě helmy – což dělá z našich elektrických skútrů ideální dopravní prostředek pro Prahu,“ dodal.

Dle vývojářů samotná implementace BeRider do AppGallery nebyla časově náročná a trvala v řádu dnů, stále však probíhá testování a pilování všech detailů.

Berider je v AppGallery
Berider je v AppGallery | foto: Huawei

Stahujte:

AppGallery roste

Obchod Huawei AppGallery nyní globálně integruje 141 tisíc aplikací na HMS. V ČR má celkem 427 aplikací na GMS smartphonech a z toho jich je 380 k dispozici i pro HMS zařízení. Za srpen obchod registroval globálně 730 milionů MAU (aktivních uživatelů měsíčně), v Česku pak 738 tisíc aktivních uživatelů měsíčně.

Zároveň roste poměr aktivních uživatelů zařízení Huawei (smartphony + tablety) vzhledem k MAU – zatímco v květnu 2019 jich bylo 10,7 %, letos v srpnu se vyšplhal poměr na 40,8 %. Společnost Huawei zároveň provedla v červnu velký uživatelský průzkum, kterého se zúčastnilo 4 500 zákazníků. Z něj například vyplynulo, že 82 % uživatelů je spokojeno s nabídkou lokálních aplikací.

Total
1
Shares