Sci-fi hra Death Stranding míří i na počítače. Víme, kdy vyjde!

Na podzim loňského roku vývojář Hideo Kojima oznámil, že hra Death Stranding, která patří bezpochyby mezi jeden z nejsledovanějších titulů posledních pár let, vyjde i na počítače. Naznačil, že k tomu dojde během léta. Konkrétnější ovšem už nebyl. Přesné datum vydání jsme se dozvěděli až nyní od vydavatelství 505 Games, které uvedlo, že Death Stranding dorazí na počítače 22. června.

I když to tak v jednu chvíli vypadalo, Death Stranding nebude další z řady drahých příběhových her, které si budou moci zahrát pouze majitelé playstationů. Už za několik měsíců hra vyjde i na počítače. Nedočkavci si již nyní mohou titul předobjednat a získat tak celkem zajímavý bonusový obsah v obchodech Steam i Epic Games Store.

Death Stranding se odehrává v postapokalyptické Americe. Civilizace je na pokraji existence a prezidentka má za úkol vytvořit velkou síť mezi jednotlivými městy a obnovit tak řád v zemi. Hráč coby poslíček Sam Porter Bridges musí přežít v nebezpečném temném světě, kde smrt číhá doslova na každém rohu, aby splnil svoje poslání. Kromě příběhu je hra zajímavá i tím, že se v ní objevují známí hollywoodští herci jako Norman Reedus, Mads Mikkelsen, Lindsay Wagner, nebo Guillermo del Toro.

Zdroj

Total
0
Shares