Galaxy S21+

Samsung zásadně vylepšil foťák u řady Galaxy S21. Stahujte aktualizaci!

  • Samsung aktualizace řadu Galaxy S21, S21 a S21 Ultra
  • Update se zaměřuje na foťák a zabezepčení

Společnost Samsung uvolnila důležitou aktualizaci pro smartphony řady Galaxy S21. Má velikost téměř 1,2 gigabajtu a přináší vylepšení zabezpečení, výkonu a hlavního fotoaparátu.


Psali jsme: Bezdrátová nabíječka jako dárek k mobilům Samsung Galaxy S21


Aktualizace se asi týden šířila mimo Evropu, od včerejšího už je ale dostupná i v České republice a na Slovensku. Nový firmware má označení G99xxXXU2AUC8 a neobsahuje jen nějaká drobná kosmetická vylepšení.

Oficiální changelog (výpis změn) je hodně neurčitý. Uvádí jen, že update zvyšuje výkon aplikace Fotoaparát a vylepšuje zabezpečení a stabilitu. Nám se však největší nové vylepšení od Samsungu podařilo odhalit.

Galaxy S21 umí portrét i s hlavním snímačem

Aktualizace pro Galaxy S21 zásadně vylepšuje portrétní režim fotoaparátu. V tomto režimu nyní lze fotit i hlavním snímačem, doposud to bylo možné jen teleobjektivem a širokáčem. Asi není třeba zdůrazňovat, že kvalitou jsou portrétní snímky z hlavního senzoru úplně někde jinde.

Namísto dvou ikon byste po instalaci nejnovější aktualizace měli vidět tři, jak ukazuje náš obrázek. Kromě vylepšení foťáku se můžete těšit také na bezpečnostní záplaty datované k 1. dubnu a lepší chod systému Android 11, respektive prostředí One UI 3.1.

Dostupnost nejnovějšího updatu můžete ověřit v Nastavení => Aktualizace softwaru => Stáhnout a nainstalovat. Na náš redakční S21 Ultra už dorazil. A jak na tom jste vy?

Total
1
Shares