Samsung uvádí muzikantský projekt Song pro tebe. Nechte si složit písničku a získejte zdarma Galaxy Buds+

 • Pro prvích 30 objednávajících sluchátka zdarma
 • Písně nahrají a zazpívají známí umělci
 • Základní balíček stojí 9 900 Kč včetně DPH
 • Písnička je hotová do 14 dní

Samsung se spojil se skupinou předních českých hudebníků a spustil speciální projekt Song pro tebe. Webová platforma na adrese www.songprotebe.cz umožňuje objednávku písně na míru, kterou zákazník dostane nahranou a nazpívanou v profesionálním studiu. K prvním 30 objednávkám zájemci navíc zdarma získají nejnovější bezdrátová sluchátka Galaxy Buds+ v hodnotě 4 699 Kč.

„Jsme moc rádi, že jsme se mohli s muzikanty spojit a podpořit myšlenku kvalitní hudby pro každého a na míru. Nápad sice vznikl v době tzv. celostátní karantény, nicméně věříme, že projekt bude žít dál i po skončení epidemie,“ uvedl k projektu Tomáš Balík, ředitel divize mobilních zařízení ve společnosti Samsung Electronics Czech and Slovak.

Song pro tebe je služba, díky které si lidé můžou nechat vytvořit svou vlastní písničku od skutečných profesionálů, kteří spolupracují s předními českými interprety (např. s Tomášem Klusem, Ewou Farnou, Ivou Pazderkovou, ale i s Janáčkovou filharmonií Ostrava a mnoha dalšími).

Podpoří tak nejen samotné umělce, ale hlavně můžou udělat radost i někomu dalšímu. Písničku si mohou nechat vytvořit jednotlivci, ale třeba i větší skupiny. Originálním dárkem můžou překvapit kamarády v jejich svatební den, nebo kolegu, který slaví kulatiny.

Něco si přej | foto: Samsung

Jak to funguje?

Zadané objednávky se během 24 hodin ujme manažer projektu, který dle potřeby případně ještě kontaktuje zákazníka a doladí s ním detaily zadání. Do 7 dní textař pošle hotový text, který je možné ještě upravit spolu s objednavatelem. Do dalších 14 dní pak bude celá písnička hotová. Muzikanti nahrají a nazpívají song ve špičkově vybaveném hudebním studiu a předají jej zákazníkovi v kvalitní digitální podobě.

Podle zvoleného cenového balíčku lze k písni dostat také dárkové balení s CD, originálně provedeným notovým zápisem, a mnoho jiného dle přání zákazníka – v rámci balíčku na míru si můžete například objednat i profesionálně natočený videoklip. Základní balíček stojí 9 900 Kč včetně DPH a k prvním 30 objednávkám zájemce získá zdarma bezdrátová sluchátka Samsung Galaxy Buds+ v hodnotě 4 699 Kč.

Něco si přej | foto: Samsung

Kdo písně složí a nazpívá?

 • Jan Lstibůrek, hudební skladatel a vyhledávaný basista. Cílová skupina Tomáše Kluse, Toxique, Dara Rolins, doprovodná skupina Daniela Landy, Divadlo Spejbla a Hurvínka a mnoho dalších.
 • Zdeněk Dočekal, hudební skladatel, šansoniér a autor divadelní hudby. Spolupráce s písničkářem Janem Burianem, dvorní korepetitor a skladatel Komorní činohry. Jeho hudba zní v Divadle D21, Divadle v Celetné ve Spolku Kašpar i ve Švandově divadle.
 • Tomáš Reindl, skladatel, multiinstrumentalista, zpěvák, hráč na tabla a znalec orientální hudby. Amit Chatterjee, Pavel Fajt & Slet bubeníků, orchestr BERG a další.
 • Robin Král, textař, básník, spisovatel, překladatel. Nositel ocenění Magnesia Litera, napsal řadu textů pro film i divadlo. Úzce spolupracuje s Divadlem Spejbla a Hurvínka. Jeho texty nazpívali David Koller, Ewa Farna, Jiří Suchý, Tomáš Klus, Tomáš Hanák a další.
 • Petra Páchová, zpěvačka, finalistka první řady Superstar.
 • Vanda Šípová, zpěvačka, sólistka Opery Národního divadla.
 • Adam Koubek, zpěvák a skladatel.
 • Karel Dvořák, zpěvák.

Jak to může vypadat, a hlavně znít muzikanti předvedli v titulní písni projektu – Něco si přej.

zdroj: Samsung

 

Total
0
Shares