Samsung uvádí antibakteriální UV čističku s funkcí bezdrátového nabíjení

  • Zničí až 99 % nebezpečných bakterií
  • Lze ji využít na hodinky, sluchátka, telefony, ale také brýle a další menší předměty denní potřeby
  • Cena je 1 499 Kč

Přenosnou antibakteriální UV čističku značky ITFIT s funkcí bezdrátového nabíjení uvádí na český trh společnost Samsung. Kompaktní a praktické zařízení pojme prakticky všechny typy mobilních telefonů, ale lze jej využít i pro hodinky, sluchátka, brýle, dálkové ovladače a další menší předměty denní potřeby.

UV sterilizátor ITFIT dokáže během 10 minut zlikvidovat až 99 % všech nebezpečných bakterií a choroboplodných zárodků, včetně Escherichia coli, Staphylococcus aureus či Pseudomonas aeruginosa. Stačí vložit zařízení do zařízení, uzavřít a zapnout. Během UV záření svítí zelená dioda vedle tlačítka zapínání čističky. Po uplynutí potřebné doby dioda zhasne. Díky funkci bezdrátového nabíjení (max. 10 W) podporující QI standard je možné použít ji i během výkonu k bezdrátovému nabíjení.

UV čistička značky ITFIT | foto: Samsung

Praktický design s duálními UV-C lampami umožňuje jak sterilizaci horního, tak spodního povrchu čištěného zařízení. Magnetický kryt zajišťuje těsné uzavření a pocit bezpečí při otevírání a zavírání přístroje, gumové opláštění pak jemné zaklapnutí. UV čističku ITFIT testovaly třetí strany a získala osvědčení od několika nezávislých laboratoří.

Rozměry 228 x 133 x 49,5 mm a hmotnost 369 gramů předurčují čističku i pro využití na cestách. V tuzemsku je od dnešního dne ke koupi ve značkových prodejnách Samsungu na e-shopu http://www.samsung.cz v bílé barvě za doporučenou cenu 1 499 Kč.

Specifikace UV sterilizátoru Samsung

Barva Bílá
Kompatibilní modely Až do velikosti Galaxy S20 Ultra
Počet tlačítek 1
Doba sterilizace 10 min
LED On/Off Mode Ano
Velikost (šířkaXvýškaXhloubka) 228 × 133 × 49,5 mm
Hmotnost 369 gramů
Celkový příkon 10 W

 

Total
0
Shares