Samsung Galaxy S22 Ultra

Samsung spouští prodej smartphonů řady Galaxy Note 20. Do obchodů jdou i tablety řady Galaxy Tab S7 a sluchátka Galaxy Buds Live

  • Samsung posílá do prodeje své novinky
  • Galaxy Note 20 Ultra je nejlepší Note v historii
  • Galaxy Buds Live mají design jako žádná jiná sluchátka
  • Tablety Galaxy Tab S7/S7+ dostaly supervýkonný Snapdragon 865+

Společnost Samsung dnes zahajuje prodej svých tří nejnovějších zařízení. Nová řada Galaxy Note 20, která sestává z dvou modelů, Note 20 a Note 20 Ultra 5G, je určená zájemcům o mimořádný výkon a maximální produktivitu. Sluchátka Galaxy Buds Live jsou průlomová svým designem a tablety řady Galaxy Tab S7 jsou určené k práci i zábavě.

Řada Galaxy Note20, nejvýkonnější Note v historii

Smartphony Samsung Galaxy Note20 a Galaxy Note20 Ultra 5G nabízí novou verzi pera S Pen, které má extrémně nízkou dotykovou odezvu. Díky větší přesnosti a rychlosti si s modely Galaxy Note20 budete více než kdykoli dříve připadat, jako když píšete opravdovým perem na papír. Pero S Pen využijete při práci v aplikaci Samsung Notes, která nabízí automatické ukládání a synchronizaci, což umožní pracovat kdekoli a kdykoli na libovolném zařízení.

S modely Galaxy Note20 si navíc můžete užít spoustu zábavy. Například si zahrajete až stovku oblíbených her díky cloudovému beta systému Xbox Game Pass Ultimate. K focení využijete fotoaparát, který má rozlišení 108 megapixelů u Galaxy Note 20 Ultra 5G, resp. 64 megapixelů u Galaxy Note20. V režimu Pro Video si můžete hrát s ostřením, nahráváním zvuku, expozičními hodnotami, světlem a zoomem. Kromě toho lze i využívat různé zdroje zvuku a míchat intenzitu záznamu z interních mikrofonů i externích zdrojů.

Galaxy Note 20 | foto: Samsung

Galaxy Note 20 a Note 20 Ultra staví na osmijádrovém procesoru Exynos 990, u kterého najdeme dvě jádra Exynos M5, dvě jádra Cortex-A76 a čtyři jádra Cortex-A55. Jeho součástí je i grafika Mali-G77, která je založena na architektuře Valhall. Note 20 Ultra nabízí 8 GB/12 GB operační paměti a 256GB nebo 512GB úložiště, které je možné rozšířit prostřednictvím paměťových karet microSD až o 1 TB, a akumulátor s kapacitou 4 500 mAh.

Naproti tomu základní dvacítka je nabízena v paměťové konfiguraci 8 GB RAM + 256 GB. Baterie má kapacitu 4 300 mAh. Oba telefony podporují nabíjení výkonem 25 W, bezdrátové nabíjení 15 W a reverzní bezdrátové nabíjení 4,5 W.

Galaxy Tab S7 a Tab S7+, univerzální tablety k práci i kreativní činnosti

Galaxy Tab S7 a S7+ | foto: Samsung

Dva tablety Galaxy Tab S7 a Tab S7+ v sobě spojují schopnosti počítačů, flexibilitu tabletů a konektivitu chytrých telefonů. O výkon, za jaký by se nemusel stydět ani kvalitní počítač, se stará výkonný procesor Snapdragon 8665+. Produktivitu při práci zajistí vylepšené dotykové pero S Pen s podobnými schopnostmi jako u telefonů Galaxy Note 20.

Galaxy Buds Live, stylová a ergonomická sluchátka

Galaxy Buds Live | foto: Samsung

Největšími výhodami sluchátek Galaxy Buds Live jsou ikonický design a pohodlné provedení – nic podobného se v téhle kategorii dosud neobjevilo. O kvalitní zvuk se starají technologie renomované firmy AKG, větší membrána s průměrem 12 mm a samostatný basový kanál, takže si můžete vychutnat oblíbenou hudbu v kvalitě, s jakou by její autoři byli nepochybně spokojení.

Sluchátka jsou k dispozici za doporučenou cenu 5 499 Kč, smartphony a tablety jsou dostupné v České republice v následujících verzích.

Total
0
Shares